Praca DORADCA KLIENTA (BRANŻA: FARBY, LAKIERY (O) Tarnów PPG DECO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: DORADCA KLIENTA (BRANŻA: FARBY, LAKIERY (O)

Wynagrodzenie: do 2 100 PLN

Zakres obowiązków: sprzedaż nowoczesnych produktów; profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów, budowanie i utrzymanie relacji z grupą klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez formę i sposób obsługi klienta; dbanie o wygląd sklepu i ekspozycję towaru

Data publikacji: 2016-04-06

Lokalizacja: Tarnów (małopolskie)

Pracodawca: PPG DECO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż nowoczesnych produktów; profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów, budowanie i utrzymanie relacji z grupą klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez formę i sposób obsługi klienta; dbanie o wygląd sklepu i ekspozycję towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA (BRANŻA: FARBY, LAKIERY (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie min. średnie, min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży, znajomość obsługi pakietu biurowego Microsoft Office i kasy fiskalnej. Zakres obowiązków: sprzedaż nowoczesnych produktów; profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów, budowanie i utrzymanie relacji z grupą klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez formę i sposób obsługi klienta; dbanie o wygląd sklepu i ekspozycję towaru. Praca w Tarnowie, jedna zmiana w godz. 8.00-17.00, wynagrodzenie: 2100zł brutto + premia w okresie próbnym. Kontakt: PPG DECO POLSKA Sp. z o.o., email: 036 (at) centrum-dekoral.com.pl

Nazwa pracodawcy:
PPG DECO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Adres pracodawcy:
-, 51-416 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.04.2016