Praca DORADCA FINANSOWY Lubartów PROFI CREDIT POLAND SP. Z O.O.

Stanowisko: DORADCA FINANSOWY

Wynagrodzenie: od 1 600 PLN

Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego, kompleksowa obsługa w zakresie produktów kredytowych, analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu, realizacja założonych planów sprzedażowych.

Data publikacji: 2015-11-17

Lokalizacja: Lubartów (lubelskie)

Pracodawca: PROFI CREDIT POLAND SP. Z O.O.

Miejsce pracy:
21-100 Lubartów, powiat: lubartowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego, kompleksowa obsługa w zakresie produktów kredytowych, analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu, realizacja założonych planów sprzedażowych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 600 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Prowizyjny system wynagrodzenia.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubartów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubartowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubartów

Zawód: doradca finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 600 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: PROFI CREDIT POLAND SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt telefoniczny bezpośrednio z pracodawcą w godzinach 9:00 - 17:00 lub CV na adres e-mail.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 9:00 - 17:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Browarna

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Pożyczki finansowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.11.2015

Podobne oferty pracy

DORADCA FINANSOWY - do 350 PLN

sprzedaż produktów finansowych, planowanie sprzedazy w oparciu o załozone cele, realizacja strategii firmy na podległym terenie
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Chorzów (śląskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 000 PLN

wykształcenie średnie, obsługa urządzeń biurowych, środowiska komputerowego oraz pakietu office.Zakres obowiązków: obsługa klienta, sporządzanie dokumentów w standardzie, dbanie o wizerunek firmy
Wielkopolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa - 2016-07-28 - Krotoszyn (wielkopolskie)

wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w sprzedażyZakres obowiązków: -profesjonalna obsługa klientów z wykorzystaniem znajomości zasad prowadzenia rozmowy handlowej -wykonywanie działań pro sprzedażowych-sporządzanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami-dbanie o wizerunek firmy
AIKON FINANSE 1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-06-28 - Krotoszyn (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

diagnostyka i naprawa samochodów osobowych, naprawa zawieszeń, układów kierowniczych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Lisów (lubelskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 2 000 PLN

przygotowywanie potraw kuchni orientalnej (wietnamskiej)
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Lubartów (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa komputera, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Poizdów-Kolonia (lubelskie)

MONTER IZOLACJI BUDOWLANYCH/MONTER ELEWACJI WENTYLOWANYCH - od 1 850 PLN

Montaż elewacji wentylowanych
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Rudzienko (lubelskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 200 PLN

obsluga klienta, wprowadzanie wnioków do systemów bankowych, sprzedaż produktów finansowych, obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie przesyłek pocztowych
BARBARA BLAUT NIEZALEŻNY OPERATOR FINANSOWY CENTRUM 9 - 2017-07-07 - Tychy (śląskie)

MURARZ-TYNKARZ - 997,4 PLN

wykonywanie zapraw-wykonywanie tynków
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Nowodwór-Piaski (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 400 PLN

Sprzątanie pomieszczeń Banku, praca w godzinach od 16.00 do 17.30
IMPEL CLEANING SPÓŁKA Z O.O. - 2017-01-03 - Lubartów (lubelskie)

kompleksowa obsługa klienta w tym doradztwo , udzielanie pożyczek, akładanie lokat, pośrednictwo ubezpieczeniowe
Partner Finanse Sp. z o.o. - 2017-01-17 - Jaworzno (śląskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 560 PLN

stacjonarna obsługa klienta w zakresie procesu udzielania kredytów i leasingów, a także inwestycji
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Legnica (dolnośląskie)

EKSPEDIENT POCZTOWY - 997,4 PLN

transport wewnetrzny kontenerów z materiałem pocztowym, sprawdzanie zgodnośći ładunków z dokumentami zdawczymi
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Lubartów (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

prowadzenie dkokumentacji księgowej,sporządzanie wewnętrznych dowodów księgowych,uzgodnienia bieżące
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Kamionka (lubelskie)

KIEROWNIK ODDZIAŁU - od 2 600 PLN

Zarządzanie pracą zespołu, realizacja planów sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż produktów finansowych, prowadzenie działań marketingowych, zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta, raportowanie podejmowanych działań
SKOK Unii Lubelskiej - 2016-08-18 - Kock (lubelskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 000 PLN

praca związana z wykopami pod instalacje wodno-kanalizacyjne
Geo-Term Technika Grzewcza, Sanitarna i Elektryczna - 2017-04-06 - Lubartów (lubelskie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 850 PLN

Planowanie sprzedaży w oparciu o założone cele. Sprzedaż produktów finansowych. Inicjowanie nowych aktywności sprzedażowych w oparciu o założone cele. Realizacja strategii firmy na podległym terenie
PROFI CREDIT Polska Spółka Akcyjna - 2016-06-03 - Biłgoraj (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 100 PLN

Produkcja towarów, przygotowanie towaru do sprzedaży, pakowanie towaru, obsługa maszyn przemysłowych
House of Recruitment Sp. z o.o. - 2017-07-14 - Ostrów Lubelski (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu produktów garmażeryjnych
ZPHU PIEKARNIA KAJZERKA - 2016-08-24 - Lisów (lubelskie)

ELEKTRONIK (SERWIS I NAPRAWA WAG ELEKTRONICZNYCH) - od 1 850 PLN

Naprawa i konserwacja wag elektronicznych
P.U.H. SYSTEM-WAG Leszek Badzio - 2016-01-18 - Wola Lisowska (lubelskie)

BLACHARZ/MECHANIK - od 2 500 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych, malowanie, blacharka.
USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEWÓZ OSÓB MGR JERZY KOSTRZEWA - 2016-01-08 - Ostrówek-Kolonia (lubelskie)

sprzedaż usług finansowych
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

ukłądanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Lubartów (lubelskie)

BETONIARZ - od 1 850 PLN

Produkcja materiałów budowlanych.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ''WOLMAT" H. Woliński - 2016-06-29 - Skrobów (lubelskie)

INŻYNIER/KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH - od 3 500 PLN

kierowanie, nadzór nad robotami sanitarnymi, weryfikacja dokumentacji projektowej i zleceń kierownika budowy
INŻYNIERIA RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-07-10 - Lubartów (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 740 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
INWEMER SYSTEM SPÓŁKA Z O. O. - 2016-05-13 - Lubartów (lubelskie)

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

-analiza potrzeb klienta-prezentowanie oferty i sprzedaż produktów bankowości detalicznej oraz produktów ubezpieczeniowych-przyjmowanie wniosków kredytowych, ubezpieczeniowych-otwieranie rachunków bankowych, realizacja operacji księgowych-kształtowanie pozytywnego wizarunku banku
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Tynkowanie, szpachlowanie, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Kock (lubelskie)

DORADCA FINANSOWY - do 2 300 PLN

obsługa kasowo-dysponencka,aktywne pozyskiwanie klientów,sprzedaż produktów finansowych
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Garwolin (mazowieckie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 200 PLN

NAWIĄZYWANIE, UTRZYMYWANIE RELACJI Z KLIENTAMI, DORADZTWO W WYBORZE USŁUG FINANSOWYCH, PLANOWANIE FINANSÓW KLIENTÓW, OPTYMALIZACJA USŁG FINANSOWYCH KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Gdańsk (pomorskie)