Praca DORADCA FINANSOWY Lębork kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: w/g programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lębork

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lęborski

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 08.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Adres pracodawcy:
Gdańska 35, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: ze skierowaniem PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: lęborski

Gmina pracodawcy: Lębork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lębork

Ulica pracodawcy: Gdańska

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 12 PLN

wypełnianie ubytków w drewnie kitem, przygotowanie drewna
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Krosno (podkarpackie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

praca w księgowości, prowadzenie ksiąg rachunkowych itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

Operator koparki
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Radłowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY W WYDZIALE RUCHU DROGOWEGO - 997,4 PLN

1. Przyjmowanie i rejestrowanie pism i dokumentów wpływających do Wydziału Ruchu Drogowego.2. Zapoznanie się z działaniem i obsługą urządzeń techniki biurowej, sporządzanie pism i dokumentów w komputerowych programach biurowych użytkowanych w jednostce.3. Przygotowywanie dokumentów archiwalnych do zdania do składnicy akt, zapoznanie z zasadami postępowania z dokumentacją archiwalną przechowywaną w składanicy akt.4. Przyjmowanie i obsługa interesantów w ramach "służby recepcyjnej" - zasady kontaktów z obywatelami, udzielanie informacji i pomocy osobom poszkodowanym w wyniku przestępstwa, ewidencja osób zgłaszających się do jednostki Policji.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Łęczyca (łódzkie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - od 2 000 PLN

Nadzór nad pracownikami budowy
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Nowiny (świętokrzyskie)

MURARZ-TYNKARZ - do 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe kierunkowe; doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku; miejsce pracy: Widów;
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Poniszowice (śląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Prowadzenie spisu treści akt, wysyłanie korespondencji, kserowanie druków, prowadzenie rejestrów pozwoleń na budowę
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Puck (pomorskie)

ADMINISTRATOR - do 1 850 PLN

Rozliczanie wspólnot mieszkaniowych
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Radomsko (łódzkie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 1 850 PLN

nakładanie detali za zawieszki i zdejmowanie, pakowanie detali, kontrole pomalowanych detali
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Ruda Śląska (śląskie)

POZOSTALI OPIEKUNOWIE ZWIERZĄT DOMOWYCH I PRACOWNICY ZAJMUJĄCY SIĘ ZWIERZĘTAMI - 997,4 PLN

-czyszczenie klatek w schronisku-usuwanie nieczystości-wyprowadzanie zwierząt ze schroniska na spacery-prowadzenie dokumentacji przyjętych zwierząt do schroniska-przeprowadzanie okresowej dezynfekcji-przygotowywanie gotowanej karmy dla zwierząt-wymiana słomy w budach, boksach i pomieszczeniach ze zwierzętami-dbanie o czystość na wybiegu dla zwierząt-przeprowadzanie okresowych remontów tj. malowanie itp.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Suchedniów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenach wewnetrznych i zewnetrznych, odśnieżanie i obsługa terenów zielonych. Praca w godz 03:00-11:00 i 06:00-14:00.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Łódź (łódzkie)

TAPICER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Nowa Wieś (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA MIĘSA - od 12 PLN

Prace związane z obsługą skórowaczek, odbłaniarek, kutrów, wilków, pakowarek, nadziewarek, etykieciarek itp.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Sława (lubuskie)

LABORANT - KONTROLER JAKOŚCI - od 2 100 PLN

Sprawdzanie jakościowe i ilościowe wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Wieliczka (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Ewidencja dokumentów w teczkach, przygotowanie korespondencji, archiwizacja dokumentów, praca przy komputerze
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - od 1 850 PLN

Samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji pracowników zza wschodniej granicy. Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK DZIAŁU WYSYŁKI - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wilkowice (śląskie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

organizowanie sieci sprzedaży także w Chinach, analizowanie rynku, sporządzanie umów i zamówień towarowych
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

EKSPEDIENT WYPOŻYCZALNI - od 1 850 PLN

Sprzedaż, wypożyczanie sukien ślubnych, pranie, prasowanie, sprzątanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Lublin (lubelskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Przyjmowanie interesantów oraz udzielanie ogólnych informacji. Obsługa kserokopiarki. Przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji. Obsługa telefonów. Przygotowywanie korespondencji do wysyłki. Obsługa komputera. Odbiór poczty elektronicznej. Prowadzenie grafiku konferencji i spotkań kierownictwa.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

DORADCA FINANSOWY - do 2 500 PLN

Obsługa klienta. Miejsce pracy: Trzebnica.
Profi Credit Polska S.A - 2016-06-15 - Bielsko-Biała (śląskie)

wykonywanie czynności w I wydziale cywilnym
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Olchowa (podkarpackie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Zapoznanie się ze specyfiką firmy, zapoznanie się z asortymentem. zapoznanie się ze sposobem pakowania, pakowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Włoszczowice (świętokrzyskie)