Praca DORADCA FINANSOWY Lębork kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: w/g programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lębork

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lęborski

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 08.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Adres pracodawcy:
Gdańska 35, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: ze skierowaniem PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: lęborski

Gmina pracodawcy: Lębork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lębork

Ulica pracodawcy: Gdańska

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przce w magazynie, przyjmowanuie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Warka (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

układanie i łączenie przewodów; diagnozowanie stanu technicznego instalacji; wykonywanie prac konserwacyjno - remontowych instalacji elektrycznej; instalowanie dodatkowych punktów zasilania; drobne prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Legnica (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, centrali telefonicznej, korespondencji wychodzącej,
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Kaliska (pomorskie)

KIEROWNIK - od 2 100 PLN

nadzorowanie i kierowanie obiektem, kontakt z kucharzami urdujęzycznymi, producentami żywności z Pakistanu
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

WG STANOWISKA
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Ostrołęka (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Zawiercie (śląskie)

ANALITYK DS. KSIĘGOWOŚCI I RAPORTOWANIA - od 6 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: -utrzymywanie rekordów księgowych odnoszących się do danych oddziałów PMI w sposób dokładny oraz zgodny z wymogami czasowymi, -zapewnienie wysokiej jakość procesów księgowych i sprawozdawczych w zgodzie z US GAAP i lokalnymi wymogami ustawowymi, poprzez wykorzystanie umiejętności analitycznych, księgowych oraz z obszaru IT -tworzenie kopii zapasowych VAT z uwzględnieniem wcześniejszych uzgodnień -przygotowanie uzgodnień kont, okresów zamknięcia końcowego i sprawozdawczości finansowej sprawozdań finansowych oddziałów firmy we współpracy z lokalnym działem finansowym. -asystuje w przygotowywaniach miesięcznych raportów oraz ustawowych sprawozdań finansowych w danych okresach rozliczeniowych
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kraków (małopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA (RPO) - 997,4 PLN

Pomoc w organizacji zabaw i zajęć z dziećmi, czynności porządkowe, zabiegi higieniczne przy dzieciach, czynności porządkowe, gospodarcze, udział w spacerach, wycieczkach z dziećmi, organizacja uroczystości przedszkolnych, leżakowania, porządkowania sali, szatni, pomoc w samoobsłudze dzieci: łazienka, szatnia, basen.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Gdynia (pomorskie)

MURARZ - do 856 PLN

SMUROWANIE Z WSZYSTKICH MATERIAŁÓW BUDOWALNYCH DOSPTEPNYCH NA RYNKUWYMAGANIA;UMIEJETNOŚĆ MUROWANIA
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

F-OPERATOR ZAGĘSZCZARKI - od 1 850 PLN

wg. stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Chojnów (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 200 PLN

praca przy produkcji luster łazienkowych
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Puławy (lubelskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

Naprawa maszyn rolniczych.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

wprowadzanie danych pacjenta; pomoc przy badaniu pacjentów; obsługa programów komputerowych; rejestracja pacjentów;
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Sztum (pomorskie)

REFERENT/ INSPEKTOR DS. MIESZKAŃCÓW - od 2 400 PLN

Kompleksowa obsługa nieruchomości
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

wykonywanie prac naprawczych samochodów osobowych i dostawczych
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

prca związana z gospodarką lasu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Gowarczów (świętokrzyskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

Rozcinanie układu materiału na mniejsze odcinki oraz krojenie materiałów według szablonów
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Zakrzewo (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

kierowanie samochodem dostawczym, prace gospodarczo pomocnicze
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

pielęgnacja zieleni, przeprowadzanie audytów z zakresie czyspości pomieszczeń i usuwanie stwierdzonych niezgodności, prace przygotowawcze związane z promocja firmy podczas zewnętrznych spotkań promocyjno-reklamowych
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK FARMACJI - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 750 PLN

obróbka elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2015-11-10 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

BRUKARZ - NK - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej;
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Mieścisko (wielkopolskie)

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Skarbimierz (opolskie)

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

kontrola dokumentów zakupu,segregacja dokumentacji księgowej,weryfikacja kompletności dok księgowej,kojarzenie rachunków,wystawianie faktur sprzedaży,wprowadzanie dok księgowych do ewidencji księgowej,przygotowanie zestawień, raportów
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

KOSMETOLOG - od 2 000 PLN

zabiegi na dłonie, zabiegi na stopy,podologia, zabiegi na twarz
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Poznań (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe i remontowo-budowlane na terenie gminy oraz prace porządkowe w szkołach
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Tczów (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

STOLARZ MEBLOWY (Z) - do 2 000 PLN

wykonywanie prototypów mebli wg zleceń
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Przybysławice (małopolskie)