Praca Doradca klienta - Sprzedawca Radlin Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Radlin

Województwo: śląskie

Powiat: wodzisławski

Adres miejsca pracy: ul. Rybnicka 125C

Data dodania ogłoszenia: 2016-09-29

Wymagania dla kandydatów:
Od kandydatów oczekujemy:

chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętności pracy w zespole
łatwości w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralności

Oferowane korzyści:
Naszym pracownikom oferujemy:

umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Kwidzyn (pomorskie)

Operator Danych Produktowych - -

Media Expert Aktualizacja opisów w bazie produktów, czyli:
- obsługa programu webowego
- zdobywanie danych
- wpisywanie danych w aplikacji
- weryfikacja już istniejących danych
Media Expert - 2017-02-24 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 2 200 PLN

Produkcja wędlin: kiełbasy, wędzonki itp., rozbiór mięsa, dbanie o porządek w miejscu pracy.
Starzyk Mirosław STARZYK - 2016-09-21 - Turza Śląska (śląskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe. Prace budowlane. Miejsce pracy: Rybnik, Żory, Jastrzębie, Wodzisław, Radlin. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
BESTBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-27 - Marklowice (śląskie)

KELNER - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa komputera, przygotowywanie sali, bankietów, cateringów, obsługa sprzętu gastronomicznego. Praca od poniedziałku do niedzieli w godz. 09:00 -17:00, 12:00 -20:00.
Ostrawa Firma Gastronomiczno-Handlowa S.C. Bąk Danuta, Bąk Tadeusz, Bąk-Achtelik Marzena - 2017-02-22 - Wodzisław Śląski (śląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-02-29 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków.
Król Janusz Alpejska Chata - 2016-12-23 - Wodzisław Śląski (śląskie)

MONTER SIECI WODNO - KANALIZACYJNYCH - 2 000 - 2 600 PLN

Budowa zewnętrznych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, wykonywwanie prac konserwacyjnych i remontowych, inne roboty budowlane niezbędne do wykonania sieci.
Duda Andrzej PHU Technika Grzewcza i Sanitarna - 2016-04-08 - Gołkowice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 500 PLN

Praca w biurze handlowym, prace administracyjne, prowadzenie sekretariatu.
Korus Leszek Zakład Sprzętu i Urządzeń Przeciwpożarowych PHU - 2016-10-01 - Rydułtowy (śląskie)

Media Expert - 2017-01-10 - Legnica (dolnośląskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 2 500 PLN

Montaż ociepleń, parapetów, tynkowanie, obróbka blacharska. Praca na terenie woj. śląskiego.
MEPIA Sp. z.o.o. - 2016-10-19 - Wodzisław Śląski (śląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-02-19 - Kluczbork (opolskie)

Media Expert - 2016-09-08 - Łomża (podlaskie)

Media Expert - 2017-03-22 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie wyższe, umijętność obsługi pakietu Office. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zaopatrzenie oraz za zamówienia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
RUE SP. Z O.O. - 2016-11-25 - Radlin (śląskie)

Młodszy Specjalista ds. Marketingu - -

Media Expert Obsługa otwarć sklepów w nowych lokalizacjach (70% - 80% czasu)
Udział w planowaniu i realizacji projektów marketingowych i w tym zakresie współpraca z zewnętrznymi podmiotami
Przygotowywanie i opracowywanie analiz rynkowych, raportów pracy itp.
Wprowadzanie dokumentów do bazy danych
Media Expert - 2017-02-21 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

ROZNOSICIEL GAZET REKLAMOWYCH - od 7 PLN

Roznoszenie gazet reklamowych do indywidualnych skrzek pocztowych na wyznaczonym terenie.
kontakt przez OHP - 2016-02-10 - Radlin (śląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-07-05 - Legionowo (mazowieckie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-08-09 - Gliwice (śląskie)

KRAWCOWA - SZWACZKA - od 2 000 PLN

Charakterystyka pracy: szycie kolekcji obuwia na maszynie przemysłowej. Firma oferuje: stabilną pracę na umowę o pracę, premie od wydajności, pakiet dodatków socjalnych (wczasy pod gruszą, paczki na święta itp.), premie produkcyjne roczne, możliwość uczestnictwa w zakładowych imprezach integracyjnych. Wymaganie wykształcenie zawodowe, doświadczenie w szyciu na maszynie przemysłowej, zdolności manualne. Kontakt z pracodawcą osobisty po umówieniu telefonicznym. Aplikacje przesyłać e-mailem na adres: kadry (at) adanex.pl.
ADANEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-30 - Radlin (śląskie)

Media Expert - 2017-03-07 - Pszów (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Odbiór towarów, układanie towarów, utrzymanie czystości w magazynie.
Wegar S.C.J.K.Węglarz - 2017-03-17 - Wodzisław Śląski (śląskie)

Specjalista ds. BHP i P. Poż. - -

Media Expert Przeprowadzanie szkoleń wstępnych, okresowych bhp dla pracowników sieci
Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
i PPOŻ
Udział w opracowywaniu i aktualizowaniu wewnętrznych zarządzeń i regulaminów w zakresie BHP i p. poż.
Udział w pracach zespołu powypadkowego, badającego przyczyny i okoliczności zaistniałych zdarzeń wypadkowych.
Media Expert - 2016-11-30 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-08-10 - Opole (opolskie)

POMOC OPERATORA WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

Przyjmowanie dokumentów, segregowanie i wprowadzanie dokumentów do segregatora, przeliczanie kursów walut, obliczanie delegacji, potwierdzanie sald, numerowanie i archiwizowanie dokumentów, prowadzenie zestawień.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Wodzisław Śląski (śląskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - 1 850 - 2 500 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, kontakt telefoniczny z klientem, umawianie spotkań, przygotowywanie ofert
kontakt przez OHP - 2016-10-25 - Wodzisław Śląski (śląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Media Expert - 2016-02-11 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

Transport towarów.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Turza Śląska (śląskie)

Media Expert - 2016-08-26 - Słupsk (pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

obsługa salony, fryzjer damski i męski
kontakt przez OHP - 2016-02-02 - Rogów (śląskie)

Wybierz miejscowość