Praca DORADCA DS. SPRZEDAŻY PRODUKTU Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Analiza rynki i ofert, tworzenie ofert handlowych dla nowych i obecnych klientów, działania usprawniające sprzedaż usług; tworzenie planów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów z obecnymi, negocjowanie warunków umów, obsługa reklamacji, raportowanie, współpraca z pozostałymi działami wspierającymi działanie usług, Praca w języku rosyjskim, ukraińskim i angielskim

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA DS. SPRZEDAŻY PRODUKTU

Data zakończenia pracy: 30.06.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. roczne doświadczenie zawodowe, preferowana znajomość usługi google AdWords i MyBusiness, wymagane min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta rosyjsko i ukraińskojęzycznego, doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, doświadczenie w sprzedaży (preferowane w sprzedazy telefonicznej), znajomość lokalnych rynków(UA, RU, BY), umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń, umiejętności negocjacyjne, zdolności analityczne, doświadczenie w tworzeniu raportów

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie