Praca DOJARZ Czarnków kontakt przez PUP

Stanowisko: DOJARZ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg. załącznika nr 1 do umowy

Data publikacji: 2016-03-21

Lokalizacja: Czarnków (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Czarnków, powiat: czarnkowsko-trzcianecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DOJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czarnków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: czarnkowsko-trzcianecki

Zawód: dojarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 17.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Przemysłowa 2a, 64-700 Czarnków, powiat: czarnkowsko-trzcianecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: czarnkowsko-trzcianecki

Gmina pracodawcy: Czarnków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czarnków

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 2a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dojarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OGRODNIK - od 1 200 PLN

Ręczny zbiór owoców, zrywanie liści, obcinanie gron
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Koźminek (wielkopolskie)

PERSONEL POMOCNICZY NA PRODUKCJĘ (DO DRUKARNI) - do 8,5 PLN

Praca przy taśmie produkcyjnej, przy produkcji opakowań. Dokładanie komponentów, odbiór z tasmy, segregacja, kontrola jakości.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Gdańsk (pomorskie)

FORMIERZ MASZYNOWY - 997,4 PLN

Formierz maszynowy
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI NAUCZYCIELE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - od 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji związanej ze szczepieniami, chorobami zakaźnymi
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Zakopane (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace remontowo-budowlane
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Grajów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsł. klientów, ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Wodzisław Śląski (śląskie)

SPRZEDAWCA W DZIALE BUDOWLANYM - do 1 900 PLN

sprzedaz artykułów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Radomsko (łódzkie)

KONSULTANT SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Zgodnie z umową
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Ożarów (świętokrzyskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 2 000 PLN

pomoc nauczycielowi w prowadzeniu zajęć
kontakt przez PUP - 2017-08-29 - Suwałki (podlaskie)

LAKIERNIK PROSZKOWY - od 2 486 PLN

Malowanie proszkowe, czyszczenie elementów metalowych do wyposażenia sklepów w meble.
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA - od 2 150 PLN

Przygotowywanie towaru według zamówienia WZ, pakowanie na auto i dostawa do odbiorcy finalnego.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wieruchów (mazowieckie)

TAPICER MEBLOWY - od 1 850 PLN

tapicerowanie mebli
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Małachowo-Złych Miejsc (wielkopolskie)

KUCHARZ - do 2 500 PLN

Gotowanie zup, sosów, smażenie mięs, wyrób dań garmażeryjnych. Oferta dostępna w sali G, A. Oferta przeznaczona także dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności (wymagana sprawność ruchowa (manualna).
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wrocław (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 1 750 PLN

szycie tapicerki meblowej, pokrowców, poduszek, obsługa maszyn szwalniczych
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Leszno (wielkopolskie)

REFERENT ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Żywiec (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

prezentowanie ofert handlowych, obsługa klienta chińskojęzycznego, prowadzenie negocjacji
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

HODOWCA BYDŁA - 997,4 PLN

w/g zakresu
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Jenorajście (podlaskie)

TECHNIK TECHNOLOGII CHEMICZNEJ - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu - w załącczeniu
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg zalączonego harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Trzydnik Duży-Kolonia (lubelskie)

OPERATOR DŹWIĘKU - 2 000 - 3 000 PLN

Operator dżwigu
kontakt przez PUP - 2017-08-03 - Skawa (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

pracownik fizyczny
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

praca z dziećmi w oddziale przedszkolnym
kontakt przez PUP - 2017-08-22 - Gorenice (małopolskie)

SERWISANT - od 2 100 PLN

realizacja serwisu i usług naprawa oraz kalibracja urządzeń
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)

STAZ/SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - obsługa sklepu internetowego i market place - opracowanie i wdrażanie strategii e-commerce - pozyskiwanie klientów przez działania e-marketing - dokonywanie analiz i raportów sprzedaży - analityka i optymalizacja e-commerce
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Nowa Sól (lubuskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów. Obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Stalowa Wola (podkarpackie)

STAŻ/FP/ - SEKRETARKA - 997,4 PLN

obsługa korespondencji, przyjmowanie interesantów
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KUCHARZ KUCHNI BIAŁORUSKIEJ - do 2 800 PLN

PRZYGOTOWYWANIE DAŃ KUCHNI BIAŁORUSKIEJ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ KUCHNI BIAŁORUSKIEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE;
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)