Praca DOCIEPLENIOWIEC Z DOŚWIADCZENIEM Zamek Kiszewski Usługi Remontowo- Budowlane Elewacje Leszczyński Piotr

- 12D, 83-430 Zamek Kiszewski, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 16 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DOCIEPLENIOWIEC Z DOŚWIADCZENIEM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamek Kiszewski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościerski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stara Kiszewa

Zawód: monter izolacji budowlanych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 16 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy:
Usługi Remontowo- Budowlane Elewacje Leszczyński Piotr

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kościerski

Gmina pracodawcy: Stara Kiszewa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamek Kiszewski

Ulica pracodawcy: -

Numer budynku pracodawcy: 12D

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: monter izolacji budowlanych*