Praca DIETETYK Płock VENDI SERVIS SPÓŁKA Z O. O.

Medyczna 19, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie jadłospisów dla pacjentów szpitala.

Forma zatrudnienia: Wybór

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Umowa na czas nieokreślony - dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawnościUmowa-zlecenie - dla osób bez orzeczenia o niepełnosprawności

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dietetyk (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Prawo jazdy b

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: VENDI SERVIS SPÓŁKA Z O. O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Adres pracodawcy:
Traktorowa 126, 91-204 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Traktorowa

Numer budynku pracodawcy: 126

Profil działalności pracodawcy: firma kateringowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk