Praca DIAGNOSTA SAMOCHODOWY Przasnysz Transport Towarowy J. Opalach Przasnysz

Targowa 3, 06-300 Przasnysz, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: przeglądy samochodowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przasnysz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przasnyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przasnysz

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód:
diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: diagnosta samochodowy

Nazwa pracodawcy: Transport Towarowy J. Opalach Przasnysz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Bronisława Matuszewskiego 25, 06-300 Przasnysz, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: przasnyski

Gmina pracodawcy: Przasnysz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przasnysz

Ulica pracodawcy: Bronisława Matuszewskiego

Numer budynku pracodawcy: 25

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY, MURARZ, TYNKARZ, BRUKARZ - do 1 850 PLN

roboty budowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Przasnysz (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZWEGO - 3 000 - 4 000 PLN

przewozy międzynarodowe
SEB- TRANS Sebastian Sobierajski - 2016-10-13 - Leszno (mazowieckie)

MONTER - od 2 100 PLN

Monter
kontakt przez OHP - 2016-11-07 - Przasnysz (mazowieckie)

TECHNIK MECHANIK - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Chorzele (mazowieckie)

OPERATOR KOPARKI KOŁOWEJ - do 1 850 PLN

budowa obiektów
Budownictwo Ogólne i Specjalistyczne - 2016-09-13 - Oględa (mazowieckie)

SEKRETARZ SĄDOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Przasnysz (mazowieckie)

PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - do 1 850 PLN

prace biuowe
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Przasnysz (mazowieckie)

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY - od 1 750 PLN

wykonywanie przeglądów technicznych pojazdów
Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o.w Gorlicach - 2015-11-30 - Gorlice (małopolskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Bagienice (mazowieckie)

KIEROWCA SYSTEMU PŁUCZKOWEGO - do 1 850 PLN

obsługa przecików pod jezdniami
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Krzynowłoga Mała (mazowieckie)

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY - od 3 000 PLN

przeprowadzanie badań technicznych pojazdów do 3,5 t; oferta również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
INTERNOVA PPHU Aneta Karczmarz - 2016-05-17 - Pabianice (łódzkie)

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

Wykonywanie przeglądów samochodowychWYMAGANIA: wykształcenie średnie, uprawnienia diagnosty samochodowegoKONTAKT Z PRACODAWCĄ TELEF. 502 646 456
DYSTRYBUCJA GAZU PROPAN-BURAN STANISŁAW GĘBORYS - 2016-07-14 - Jarosław (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY- KIEROWCA - do 1 850 PLN

prace na budowie , dostarczanie towaru, przewóz narzędzi
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Przasnysz (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - do 1 850 PLN

proweadzenie dokumentacji kadrowej ,płacowej
PALAZZI OSK sp.z o o - 2016-01-21 - Przasnysz (mazowieckie)

SPAWACZ - do 1 850 PLN

spawacz elementów aluminiowych,żelaznych na hale namiotowe

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

przeprowadzanie badań technicznych samochodów
AUTO-MATRANS - 2016-02-08 - Starachowice (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaz art. przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Przasnysz (mazowieckie)

BRUKARZ -ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

ukłądanie kostki brukowej, prace slusarskie
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Kaki-Mroczki (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

docieplenia budynków
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Bartniki (mazowieckie)

PRACOWNIK SOCJALNY - do 2 100 PLN

praca socjalna wsród podopiecznych
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Krasne (mazowieckie)

PRACOWNIK CENTRUM ELEKTRONICZNEGO BIURA OBSŁUGI KLIENTA - do 1 850 PLN

elektroniczna obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Przasnysz (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie do magazynu towarów - układanie, wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Mchowo (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Przasnysz (mazowieckie)

KIEROWCA KATEGORII B - od 1 850 PLN

przewozy towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Księstwo (mazowieckie)

sprzedaz alkoholi
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Przasnysz (mazowieckie)

LOGISTYK - do 1 850 PLN

koordynowanie procesów magazynowania i dystrybucji towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Sierakowo (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed