Praca DIAGNOSTA LABORATORYJNY Gdańsk Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA MORENA"

Jaśkowa Dolina 105, 80-286 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Rejestracja pacjentów, pobieranie materiału do badań laboratoryjnych, rejestracja badań analitycznych na poszczególne stanowiska pracy, przygotowanie materiału biologicznego do analiz, separacja materiału, ocena jakości próbek badanych, archiwizacja materiału, dokumentacja badań.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca od pn-pt. Zakres godzin pracy: 07:30-15:00.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DIAGNOSTA LABORATORYJNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: diagnosta laboratoryjny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie o kierunku diagnosta laboratoryjny, 5 lat doświadczenia zawodowego, komunikatywny języka angielski, dokładność, punktualność, umiejętność pracy w zespole. Miejsce pracy: Gdańsk- Morena. Kontakt osobisty: Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 105 lub telefoniczny: 514 555 070.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy:
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA MORENA"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Jaśkowa Dolina

Numer budynku pracodawcy: 105

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: diagnosta laboratoryjny