Praca DEKORATOR Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Organizacja wnętrza, obługa kasy, obsługa z klientem, przyjmowanie towaru, rozwieszanie towaru.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DEKORATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: dekorator sklepów

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Adres pracodawcy:
3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekorator sklepów

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Proszyska (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Księgowy
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Leżajsk (podkarpackie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 1 800 - 2 000 PLN

naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Człuchów (pomorskie)

POZOSTALI MONTERZY GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI-MONTER ELEMENTÓW GAZOBETONOWYCH NA WYSOKOŚCI - od 2 000 PLN

Montaż elementów gazobetonowych na prowadzonych budowach. Praca na wysokościach
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Szlachtowa (małopolskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

Prace związane z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - do 1 850 PLN

Zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało.Masaże relaksacyjne, stylizacje kosmetyczne. Robienie manicure i pedicure, obsługa recepcji.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY W MAGAZYNIE SPÓŁKI - do 1 850 PLN

Zgodny z oferowanym stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Katowice (śląskie)

MONTER INSTALACJI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH I C.O. - od 1 750 PLN

montaż inst. wod.-kan. , naprawa kotłów grzewczych c.o
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Głogów (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Tołwin (podlaskie)

KUCHARZ - od 1 400 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

- przeszkolenie z zakresu bhp i p.poż.;- zapoznanie osoby bezrobotnej z programem stażu;-zabezpieczenie wyłożonych towarów przed uszkodzeniami, zniszczeniem i kradzieżą;- sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym;- obsługa kasy fiskalnej;- przygotowanie produktów do sprzedaży;- bezpośrednia obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Rzeszów (podkarpackie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

Sprzedaż i obsługa ubezpieczeń, marketing produktów własnych, telelmarketing.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

wyksz. min. zawodowe, prawo jazdy kat. B, znajomość branży samochodowej, umiejętności negocjacyjnewyjazdy w kraju i zagranicę
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOCNIK BIBLIOTECZNY - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Sejny (podlaskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA KANDYDATÓW - od 6 000 PLN

Poszukiwanie kandydatów na rynku Wielkiej Brytanii oraz Europy, włączając obszar Europy Wschodniej, headhunting, przeprowadzanie rozmów telefonicznych, rekomendowanie kandydatów do Klienta.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

TYNKARZ - od 2 700 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER(73PJ) - od 2 400 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów. Pakowanie paczek. Załadunek i rozładunek samochodu ciężarowego z towaru(tkaniny do druku).
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Otwock (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 900 PLN

zakup materiałów i wyrobów u arabskich dostawców, wspomaganie pracy arabskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie, wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC ADMNISTRACYJNA - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Krasocin (świętokrzyskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

3 lata doświadczenia przy hodowli zwierząt Biegła znajomość j. ukraińskiegow celu porozumiewania się z pozostałymi pracownikami z Ukrainy.Czynności pomocnicze związane z hodowlą zwierząt futerkowych (norek).
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Stromiec (mazowieckie)