Praca DEKARZ Zielona Firma Handlowo-Usługowa "DEKOM" Tomasz Szymański

Szkolna 10, 09-310 Zielona, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: montaż pokryć dachowych, obróbki blacharskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żuromiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kuczbork-Osada

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 15.05.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Nazwa pracodawcy:
Firma Handlowo-Usługowa "DEKOM" Tomasz Szymański

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Lidzbarska 27a, 09-300 Żuromin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z pup

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: żuromiński

Gmina pracodawcy: Żuromin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żuromin

Ulica pracodawcy: Lidzbarska

Numer budynku pracodawcy: 27a

Profil działalności pracodawcy: konstrukcje dachowe, zadaszenia, obrówka drewna

Nazwisko osoby zgłaszającej: Tomasz Szymański

Adres składania dokumentów aplikacyjnych na to stanowisko:

Gmina pracodawcy: Kuczbork-Osada

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*