Praca DEKARZ -1895 Świdnica Przedsiębiorstwo Budowlane Mirosław Wierzyk

Serbska 29, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie więźby i pokryć dachowych, wykonywanie obróbek blacharskich, układanie pokrycia z papy, analiza rysunku techniczengo, projektów budowlanych, wykonywanie obliczeń dotyczących zużycia materiałów, zamawianie materiałów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ -1895

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dekarz* (wymagany staż - lata: 7)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, doświadczenie na stanowisku pracy minimum 7 lat, prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy poza Świdnicą

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 7

Nazwa pracodawcy: Przedsiębiorstwo Budowlane Mirosław Wierzyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: świadectwa pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Ulica pracodawcy: Serbska

Numer budynku pracodawcy: 29

Profil działalności pracodawcy: 2014 budowlana

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.11.2015