Praca INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Produkcja testów technicznych, testów biznesowych, zbieranie i dokumentowanie wymagań, konfiguracja środowiska, udział w projektowaniu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 4 000 - 12 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie 4000-12000 w zależności od doświadczenia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 26.06.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, biegła znajomość systemów i sieci komputerowych, wiedza z zakresu SCRUM/AGILE

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.06.2016