Praca CZYŚCICIEL POJAZDÓW Chełm Car Andrzej Skrzypa (Myjnia Komis Transport)

Al. Przyjaźni 5, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: czyszczenie pojazdów samochodowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CZYŚCICIEL POJAZDÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełm

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chełm

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chełm

Zawód: czyściciel pojazdów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Czyściciel pojazdów

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_2: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
KONTAKT OSOBISTY:22-100Chełm ul. Al.Przyjaźni 5w godz.8.00-16.00

Nazwa pracodawcy: Car Andrzej Skrzypa (Myjnia Komis Transport)

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Chełm

Gmina pracodawcy: Chełm

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chełm

Ulica pracodawcy: Al. Przyjaźni

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: transport

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Zawód wykonywany przez pracownika: czyściciel pojazdów