Praca CZYNNOŚCI ZWIĄZNE Z KOMPLETACJĄ TOWARU I OBSŁUGĄ WÓZKA JEZDNIOWEGO Stare Gnatowice kontakt przez PUP

Stanowisko: CZYNNOŚCI ZWIĄZNE Z KOMPLETACJĄ TOWARU I OBSŁUGĄ WÓZKA JEZDNIOWEGO

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: - KOMPLETACJA TOWARU WG ZAPISÓW - PRZEPAKOWYWANIE I FOLIOWANIE TOWARU- OBSŁUGA WÓZKA JEZDNIOWEGO - OBŁSUGA SKANERA MAGAZYNOWEGO

Data publikacji: 2016-01-13

Lokalizacja: Stare Gnatowice (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Stare Gnatowice, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
- KOMPLETACJA TOWARU WG ZAPISÓW - PRZEPAKOWYWANIE I FOLIOWANIE TOWARU- OBSŁUGA WÓZKA JEZDNIOWEGO - OBŁSUGA SKANERA MAGAZYNOWEGO

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska:
CZYNNOŚCI ZWIĄZNE Z KOMPLETACJĄ TOWARU I OBSŁUGĄ WÓZKA JEZDNIOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stare Gnatowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: warszawski zachodni

Zawód: magazynier

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia na wózki widłowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: [Inne] : OBSŁUGA SKANERA MAGAZYNOWEGO

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu

Grodziska 15, 05-870 Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: warszawski zachodni

Gmina pracodawcy: Błonie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Błonie

Ulica pracodawcy: Grodziska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: magazynier