Praca CUKIERNIK Władysławowo DREJK KAŹMIERCZAK SP.J.

ROZEWSKA 40-42, 84-104 Władysławowo, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Pieczenie ciast na różne uroczystości. Wykonywanie deserów, znajomość kuchni molekularnej.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Władysławowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Władysławowo

Zawód: cukiernik*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- doświadczenie zawodowe min. 2 lata- kurs cukiernika

Nazwa pracodawcy: DREJK KAŹMIERCZAK SP.J.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

UKRYTA 5, 02-654 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: UKRYTA

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: OŚRODEK WCZASOWY

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*