Praca CUKIERNIK (PIEKARZ ) Wieruszów PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE IMPORT-EXPORT "K.A" ANDRZEJ KONAT

Warszawska 44, 98-400 Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: wypiek ciasta i pieczywa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK (PIEKARZ )

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wieruszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wieruszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wieruszów

Zawód: cukiernik*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca w wolne dni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cukiernik* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagany zawody dla kandydatów: Piekarz* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE IMPORT-EXPORT "K.A" ANDRZEJ KONAT

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: wieruszowski

Gmina pracodawcy: Wieruszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieruszów

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 44

Profil działalności pracodawcy: produkcja pieczywa, ciastek i ciasta

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.01.2016

Podobne oferty pracy

STOLARZ - od 1 850 PLN

zbijanie szkieletów do mebli tapicerowanych
Zakład Handlowo-Produkcyjny "Trading" Chodorek Wieruszów - 2016-09-09 - Wieruszów (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu, przyjmowanie wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Wieruszów (łódzkie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 997,4 PLN

Szycie szlafroków, kosszulek, biustonoszy
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Łubnice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, klienta, wykładanie towaru, kontrola ilościowe i jakościowa towaru, rozliczanie i przekazywanie gotówki do głównej kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wieruszów (łódzkie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc nauuczycielowi w prowadzeniu zajęc dydaktyczno-wychowawczych, zabaw, w czasie czynności higieniczno -sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Parcice (łódzkie)

POZOSTALI MAGAZYNIERZY I POKREWNI - 997,4 PLN

dbanie o zgodnośc stanów magazynaowych, utrzymywanie porządku w przestrzeni magazynowej, wystawianie dokumentów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Wieruszów (łódzkie)

STOLARZ ZBIJANIE, MONTAŻ STELAŻY TAPICEROWANYCH - od 14 PLN

Zbijanie stelaży tapicerowanych zgodnie z planem produkcyjnym.
Meble CandJ s.c. Bartosz Ciosek, Jarosław Olek - 2016-04-07 - Łubnice (łódzkie)

ZBIJANIE STELAŻY TAPICEROWANYCH - od 14 PLN

Meble CandJ s.c. Bartosz Ciosek, Jarosław Olek - 2016-01-21 - Łubnice (łódzkie)

CUKIERNIK/PIEKARZ - od 1 850 PLN

Wypiek wyrobów cukierniczych, wypiek ciasta, wypiek drobnego pieczywa piekarskiego. Kontakt: Elżbieta Stępień tel. 41 357 28 35
Społem Ciastkarnia Elżbieta Stępień - 2016-06-21 - Pińczów (świętokrzyskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

Prace pomocnicze
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Osiek-Kolonia (łódzkie)

POZOSTALI TAPICERZY I POKREWNI - od 1 850 PLN

prace proste przy zbijaniu szkieletów tapicerskich
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wieruszów (łódzkie)

PIEKARZ - od 2 500 PLN

prace związane z zawodem piekarza
Piekarnia A.Drapiewski Sokolniki - 2016-02-16 - Sokolniki (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 5 500 PLN

Przewożenie artykułów spożywczych oraz łatwo psujących się -Polska-Hiszpania -wymagane doświadczenie zawodowe
Przedsiębiorstwo Uslugowo Transportowe MILMAR - 2015-11-24 - Krzyż (łódzkie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie mebli tapicerowanych i opisywanie mebli w bazie komputerowej
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Wieruszów (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą, kontrola nad załadunkami i rozładunkami (wymagane aktualne uprawnienia kierowcy )
AB Transport Żurek Aneta - 2016-02-08 - Wieruszów (łódzkie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 000 PLN

ewidencja ruchu osobowego
Solid Security sp. z o.o - 2016-08-19 - Wieruszów (łódzkie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

rozbieranie i wykrawanie oraz pakowanie mięsa wołowego i wieprzowego
IM WORK Sp z o.o. Sp. k - 2016-05-09 - Sokolniki (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowanie dań,dbanie o czystość pomieszczeń kuchennych
Chata Walichnowska Sp z o.o - 2016-01-18 - Prusak (łódzkie)

POZOSTALI TAPICERZY I POKREWNI (POMOCNIK TAPICERA) - od 1 850 PLN

prace pomocnicze przy produkcji mebli tapicerowanych
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Kuźnica Skakawska (łódzkie)

OBSŁUGA WIELOPIŁY, PIŁY POPRZECZNEJ (KAPOWEJ) - od 14 PLN

Obsługa wielopiły lub piły poprzecznej zgodnie z planem produkcyjnym.

SPEDYTOR - 997,4 PLN

miedzynrodowy, krajowy
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Wójcin (łódzkie)

WYCHOWAWCA W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH, WSPARCIA DZIENNEGO, (WYCHOWAWCA ŚWIETLICY) - 997,4 PLN

Organizowanie pracy opiekuńczo-wychowawczej, czuwanie nad estetyką świetlicy
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Stary Ochędzyn (łódzkie)

POZOSTALI STOLARZE MEBLOWI I POKREWNI - od 1 850 PLN

montaż mebli, montaż foteli
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Teklinów (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż w pizzerii
Mała Gastronomia "Promyk"-L.Świtek-Wieruszów - 2016-04-13 - Wieruszów (łódzkie)

POSADZKARZ - od 1 850 PLN

PRACE POMOCNICZE PRZY MASZYNOWYM ZALEWANIU POSADZEK
Usługi Ogólnobudowlane JULMAT-BUD Ewa Wojnarowska - 2016-04-14 - Pieczyska (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

bieżące utrzymanie dróg, wykonywanie prac remontowo - budowlanych w pasie drogowym
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wieruszów (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed