Praca CUKIERNIK Lwówek Śląski kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Lwówek Śląski, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lwówek Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lwówecki

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Budowlanych 1, 59-600 Lwówek Śląski, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lwówecki

Gmina pracodawcy: Lwówek Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lwówek Śląski

Ulica pracodawcy: Budowlanych

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, zamawianie towarów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Jarosław (podkarpackie)

STAŻ - REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Borki: pon- pt 7-14.35 lub 12-19.35Opole: pon- pt 8-15.35 lub 12-19.35 sob 8-15.35
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Borki (opolskie)

ASYSTENT POŚREDNIKA NIERUCHOMOŚCI - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń biurowych, pozyskiwanie klientów biura i utrzymywanie pozytywnych relcji z klientami, podpisywanie umów pośrednictwa, prezentacja nieruchomości
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Tychy (śląskie)

HISTORYK/HISTORYK SZTUKI - 997,4 PLN

osoby do 30 r.ż. prace na rzecz realizowanych projektów europejskich, pozyskiwanie dokumentacji fotograficznej, wykonywanie opisów foto dokumentów pod względem formalnym, katalogowanie, wprowadzanie danych do bazy Pictures-bank oraz Biblioteki Kolekcji Prywatnych, praktyka w zakresie oprogramowania dLibra, obsługa elektronicznego serwisu tematycznego
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

farbowanie,modelowanie,strzyźenie włosów
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Libiąż (małopolskie)

RECEPCJONISTA SALI ZABAW DLA DZIECI - 997,4 PLN

ewidencja dzieci bawiących się w figlarni, obsługa kasy fiskalnej, organizacja zabaw dla dzieci, utrzymanie porządku na sali zabaw
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Mysłowice (śląskie)

STARSZY PROGRAMISTA - od 15 000 PLN

rozwój, wdrażanie,refaktoryzacja oraz wsparcie systemów końcowych
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

sprzedaż w sklepie mięsnym, przyjmowanie towaru, sprzątanie w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

1394U - HANDLOWIEC - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Radom (mazowieckie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Ostrołęka (mazowieckie)

STAŻ - FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

wystawianie dok. handlowych i magazynowychobsługa kasy fiskalnejobsługa programu komputerowegowystawianie faktur sprzedażowycharchiwizowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Chorzów (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 1 850 PLN

wykonywanie dociepleń budynków, tynkowanie.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Wężerów (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 775 PLN

Pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych, sprzedaż usług hotelowych, konferencyjnych i gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Pakosław (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa klienta, rozliczanie nieruchomości
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ROZLICZEŃ - od 1 900 PLN

Rozliczenia finansowe, wprowadzanie danych do bazy, dostarczanie polis do klientów.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Zamość (lubelskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - od 1 850 PLN

Opiekun medyczny
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Wołomin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ MASZYNOWY - od 2 000 PLN

Przygotowywanie podłoża oraz wykonanie maszynowych tynków gipsowych i wapienno-cementowych, obsługa codzienna agregatu tynkarskiego. Praca na terenie Czestochowy i okolic.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Sejny (podlaskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ - KONSERWATOR - od 1 850 PLN

montaż, demontaż urządzeń, wykonywanie prac konserwatorskich, spawalniczych, prac robotnika - pracownika gospodarczego
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Leszno (wielkopolskie)

m.in. sprzedaż detaliczna,- szkolenie BHP,- obsługa kasy fiskalnej- fakturowanie
kontakt przez PUP - 2015-11-09 - Trzebinia (śląskie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - od 1 450 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie zasadnicze zawodowe gastronomiczne (kucharz kuchni orientalnej), doświadczenie zawodowe: min. 3 tala na w/w stanowisku, umiejętność wykonywania potraw kuchni wietnamskiej. Ogólny zakres obowiązków: przygotowywanie potraw kuchni wietnamskiej.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Lublin (lubelskie)

PRAC. BUDOWLANO- WYKOŃCZENIOWY (OCIEPLANIE) - 1281 - od 1 850 PLN

ocieplanie budynków, kładzenie płytek, prace na dachach, tynkoanie, prace murarskie,
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Namysłów (opolskie)

WULKANIZATOR - OPERATOR WTRYSKARKI - od 1 850 PLN

Wulkanizator - operator wtryskarki, oferta stażu dla osoby długotrwale bezrobotnej z określonym profilem pomocy II, wiek 18-29 w ramach programu PO WER
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Sokółka (podlaskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed