Praca CUKIERNIK - DEKORATOR WYROBÓW CUKIERNICZYCH Kraków kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Stanowisko: CUKIERNIK - DEKORATOR WYROBÓW CUKIERNICZYCH

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: Dekoracja tortów stylem angielskim, karmelem i czekoladą

Data publikacji: 2016-04-12

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Dekoracja tortów stylem angielskim, karmelem i czekoladą

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK - DEKORATOR WYROBÓW CUKIERNICZYCH

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: sanepid, certyfikaty i dyplomy kierunkowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z organizacją pracy w piekarni, przygotowanie ciasta, frmowanie chleba i bułek, wypiek pieczywa.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Turbia (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH - od 1 850 PLN

Montaż mechanizmów segregatorów. Obsługa maszyny poprzez nakładanie elementów, wykonywanie regulacji, nadzór nad prawidłową pracą maszyny.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Olsztyn (śląskie)

380U - KELNER BARISTA - od 1 900 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przygotowanie cen przed wyłożeniem towaru, przygotowanie ekspozycji towarowej, wykładanie towaru na półki, pomoc-doradztwo klientowi w wyborze towaru, utrzymanie porządku na dziale sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

INŻYNIER W DZIALE IOT - do 8 900 PLN

Kandydat musi posiadać wiedzę na temat sieci telekomunikacyjnych , wiedza na temat protokołów telekomunikacyjnych, ukończone szkolenia inżyniera z zakresu GSM BSS oraz GPRS PCU: 2 G Switching Core Network Opearation and Maintenance, Base Station Subsystem Integration, BSS Parameter Planning, Ip + Ipso Platform, Wireless WCDMA CS Engineer, język aplikacji – JAVA . ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie testów z zakresu IOT ( pomiędzy elementami infrastruktury sieciowej wyprodukowanymi przez firmę Nokia i sprzętem firm zewnętrznych), wybór odpowiednich testów w celu weryfikacji poszczególnych funkcjonalności, planowanie przebiegu testów i raportowanie wyników, rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze współpracą sprzętu telekomunikacyjnego firmy Nokia ze sprzętem pochodzącym od firm zewnętrznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Wrocław (dolnośląskie)

TECHNOLOG I - do 5 800 PLN

Projektowanie i rozwój produktów oraz procesów w celu sprostaniu założeniom projektowym. Zarządzaniem zyskiem, nowymi produktami i rozszerzaniem istniejących linii produktów, poprawa jakości i zarządzanie jakością marki oraz transferami produktów i start-upami.. Samodzielne organizowanie i wdrażanie badań pilotażowych i przemysłowych, w tym analiza danych, monitorowanie danych, korekty danych oraz dostarczanie wyników i raportów technicznych do menedżerów, personelu technicznego oraz partnerów z innych działów. Zarządzanie walidacją produktów B+R. Dostarczanie specyfikacji i odpowiedniej dokumentacji zgodnie z polityką Mondelez. Aktywny wkład w prace badawcze. Komunikacja w ramach interdyscyplinarnego zespołu projektowego jako przedstawiciel działu badawczo-rozwojowego o rozwoju produktów i ryzykach związanych z rozwojem produktów i procesów. Konsultacje ze specjalistami i naukowcami z innych krajów.Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie Czekoladowa Kontakt z pracodawcą telefonicznyOferta w sali: H
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Wrocław (dolnośląskie)

SPAWACZ - do 2 000 PLN

Dobieranie materiałówq podstawowych i dodatkowych do spawania, przygotowywanie elementów i materiałow do spawania zgodnie z dokuemntacją techniczną; spawanie ręczne gazowe, spawanie welektryczne metodą MAG,spawanie elektryczne metodą MIG, wykonywanie operacji lutowania miękkiego i twardego,lutospawania i lutowania twardych metali kolorowych za pomocą kolby lutowniczej llub palnika acetylenowo-tlenowego, wykonywanie operacji spawania palnikiem gazowym, metodą plazmową lub laserową z zastosowaniem różnych technik;przygotowywanie powierzchni, elementów i części do spawania, zgrzewania , lutowania i przecinania przez czyszczenie i ukosowanie krawedzi, ustalaniewzajemnego położenia części , czy odpowiednie zamocowywanie i oznaczanie miejsca przecięcia, obsługiwanie i konserowowanie urządzeń i sprzetu do spawania zgrzewania, lutowania i przecinania, wykonywanie operacji spawania w zakresie posiadanych uprawnień według dokumentacji technicznej. Miejsce pracy: Teren działania firmy Polska , Unia Europejska-pełne oddelegowanie.Oferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Ciechanów (mazowieckie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji i przesyłek, prowadzenie ewidencji korespondencji, rozdzielanie i doręczanie korespondencji wpływającej i wysyłanej, porządkowanie akt, udzielanie informacji interesantom,
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

DORADCA DS. KLIENTA TECHNICZNEGO - od 1 850 PLN

kontakt z klientami o profilu technicznym (Polska-Niemcy), negocjowanie kontraktów, pozyskiwanie klientów, rekrutacja kandydatów do realizacji projektów o profilu technicznym.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Zabrze (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Przeliczanie, sprawdzanie i rozkładanie towarów na regały, palety. Doradzanie klientom. Grupowanie towarów pod zamówienie. Obsługa stanowiska kasowego.
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Podbrzezie Dolne (lubuskie)

STARSZY KIEROWNIK PROCESU DS. KONTAKTÓW (ENG:SENIOR PROCESS EXECUTIVE - VOICE) - od 4 000 PLN

-analiza systemów ERP, IT oraz ich wdrazanie w Polsce- Projekt zastosowań informatyki, analiza i ocena projektów przetwarzania informacji, ekspertyzy systemów komputerowych, prace analityczne, badawcze i wdrożeniowe, diagnoza problemów, modernizacja projektów i procesu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Zabierzów (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Słupsk (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

KONTAKTY HANDLOWE Z KLIENTAMI W POLSCE I W CHINACH;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚCI HANDLOWE, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA CHIŃSKIEGO I JĘZYKA ANGIELSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Ostrowite (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Obróbka wstepna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna), nauka gastronomicznego rozbioru mięsa różnych zwierząt, nauka posługiwania się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowaniu potraw i napojów oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Sienna (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowosci
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - do 11 PLN

kompletowanie zamówień, pakowanie art. medycznych
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - UZUPEŁNIENIE - 997,4 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie i układanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Paterek (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ OFPR/17/0622 (S) - od 2 800 PLN

Spawanie, obsługa prostych urządzeń ślusarskich: wiertarka, szlifierka, pilnik. Praca w Mszanie Dolnej. Oferta pracy dla osób powyżej 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Mszana Dolna (małopolskie)

ARCHIWISTA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

AGENT NIERUCHOMOŚCI - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, prezetnacja nieruchomości, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Wykaszanie trawy na skarpach, ścinanie krzaków wzdłuż koryt cieków (czyszczenie koryt rzek).
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Oleśnica (dolnośląskie)

POMOCNIK WIERTACZA ROBÓT GEOLOGICZNYCH - STUDNIARZ - 997,4 PLN

Praca fizyczna przy wierceniach geologicznych - wiercenie studni
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

nauka przygotowania roweru do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Piła (wielkopolskie)

MŁODSZY OPIEKUN - 997,4 PLN

- spełnianie czynności opiekuńczo - wychowawczych nad powierzoną grupą mieszkańców, - wdrażanie kultury słowa, bycia, zachowania, dbania o wygląd zewnętrzny oraz kulturę osobistą, kąpanie, karmienie itp.,
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Bielawki (pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

-pomoc przy dzieciach-pomoc i opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym-asystowanie nauczycielowi
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Świebodzin (lubuskie)

PROJECT MANAGER DS LOGISTYKI I PRODUKCJI - od 4 200 PLN

zarządzanie podległymi pracownikami, odpowiedzialność za skuteczną realizację projektów, rozliczanie projektów, wsparcie w zakresie projektowania i rozwoju produktów
Ergo Pos Sp. z o.o. - 2016-06-29 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)