Praca CIEŚLA - ZBROJARZ Gdańsk Adam Kaczmarski

Stanowisko: CIEŚLA - ZBROJARZ

Wynagrodzenie: od 20 PLN

Zakres obowiązków: Zbrojenie i szalowanie na budowie.

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: Adam Kaczmarski

Tytusa Chałubińskiego 10/16, 80-807 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 20 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: CIEŚLA - ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 20 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, umiejetność wiązania zbrojenia, szalowania.

Nazwa pracodawcy: Adam Kaczmarski

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Adres pracodawcy:
Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: nyski

Gmina pracodawcy: Nysa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nysa

Ulica pracodawcy: Słowiańska

Numer budynku pracodawcy: 19

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015