Praca CIEŚLA-ZBROJARZ Brzezna ALTRIX Zakład Usługowo Budowlany Gerard Wolf & Marek Uszko Spółka Jawna

Miejsce pracy:
33-386 Brzezna 363, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Szalunki systemowe Doka i tradycyjne, betonowanie i zbrojenia. pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie. Praca na terenie Polski, po sprawdzeniu kwalifikacji w Polsce docelowo Niemcy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 2500 zł

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Akordowy

Nazwa stanowiska: CIEŚLA-ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzezna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Podegrodzie

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cieśla* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
ALTRIX Zakład Usługowo Budowlany Gerard Wolf & Marek Uszko Spółka Jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: dni robocze, Godziny : 8-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowosądecki

Gmina pracodawcy: Podegrodzie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzezna

Numer budynku pracodawcy: 363

Profil działalności pracodawcy: roboty związane ze wznoszeniem budynków

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015