Praca CIEŚLA SZALUNKOWY Częstochowa kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Stanowisko: CIEŚLA SZALUNKOWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: składowanie elementów deskowania indywidualnego i szalunków systemowych,sporządzanie przedmiaru robót zwiazanych z wykonywaniem i montażem elementów,wykonywanie obróbki elementów drewnianych,montowanie i demontowanie szalunków systemowych,wykonywanie konstrukcji drewnianych na budowie

Data publikacji: 2016-06-17

Lokalizacja: Częstochowa (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
składowanie elementów deskowania indywidualnego i szalunków systemowych,sporządzanie przedmiaru robót zwiazanych z wykonywaniem i montażem elementów,wykonywanie obróbki elementów drewnianych,montowanie i demontowanie szalunków systemowych,wykonywanie konstrukcji drewnianych na budowie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Zawód: cieśla szalunkowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 26.08.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Szymanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla szalunkowy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - do 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Sośnica (podkarpackie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

Łączenie poszczególnych elementów odzieży.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK W PRODUKCJI DRZEWNEJ - od 1 850 PLN

odbiór tarcicy z maszyn produkcyjnych, sztaplowanie tarcicy, rozpoznawanie wad drewna, rozpoznawanie gatunków drewna
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Sławno (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 1 900 PLN

Organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego, przygotowywanie pojazdu do jazdy, prowadzenie dokumentacji przewozu
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Żurobice (podlaskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 11 PLN

Karmienie zwierząt futerkowych (norek), trzy letnie doświadczenie, biegła znajomość jezyka ukraińskiego w mowie i piśmie.
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Stromiec (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ - do 13 PLN

Wykształcenie średnie zawodowe; doświadczenie zawodowe; zakres obowiązków: odchów cieląt, korekcja racic, pomoc przy porodach krów, dojenie krów; miejsce pracy: Łany Wielkie k. Sośnicowic;
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Łany Wielkie (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Przyjmowanie zamówień od gości oraz ich realizacja. Dbanie o czystość na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Przeszkoda (mazowieckie)

MONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Brzeg (opolskie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Żary (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

staż skierowany do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP, z określonym II profilem pomocy, spełniających poniższe kryteria: długotrwale bezroboty wg. EFS, osoba bezrobotna do 30r.ż oraz osoba bezrobotna z kategorii NEET
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Sokółka (podlaskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

praca w magazynie z materiałami instalacyjnymi dla kanalizacji, wodociągów, centralnego ogrzewania
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Kraków (małopolskie)

KADROWA - od 2 000 PLN

sprawy kadrowe
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 1 750 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Żerniki (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK BIBLIOTECZNY - 997,4 PLN

opracowywanie zbiorów bibliotecznych za pomocą programu komputerowego SOWA w formacie MARC 21, opracowywanie ubytków, pomoc przy przeprowadzaniu skontrum w GBP, konserwowqanie i układanie książek
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Miedzichowo (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Wołów (dolnośląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

*zapoznanie z czynnościami opiekuńczo-obsługowymi w stosunku do wychowanków sprawnych fizycznie,*przyuczenie do opieki nad uczniami podczas czasu wolnego,*przyuczenie do zajęć prowadzonych przez nauczyciela i pomoc w ich organizowaniu,*pomoc nauczycielowi w dbaniu o bezpieczeństwo uczniów
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Sokółka (podlaskie)

POMOC CUKIERNIKA - od 2 200 PLN

Wykonywanie wyrobów cukierniczych.
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn włókienniczych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Malbork (pomorskie)

STARSZY KSIĘGOWY - od 2 810 PLN

Fakturowanie i księgowanie dokumentów na rachunkach klientów. Bezpośredni kontakt z klientem ukraińskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR LAMINATORA - od 1 850 PLN

operator laminatora - pomiar wydruków, cięcie wydruków, laminowanie wydruków
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Piła (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

prezentacja oferty firmy
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Cieszyn (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Brzeziny (wielkopolskie)

KONSERWATOR TERENÓW ZIELONYCH - 997,4 PLN

wg programu stazu POWER (6/3)
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Darłowo (zachodniopomorskie)

POZOSTALI MAGAZYNIERZY I POKREWNI - od 13 PLN

pakowanie i metkowanie produktu;obsługa skaner magazynowego (skaner ręczny symbol Motorola),zdejmowanie klipsów magazynowych,pakowanie i przepakowywanie odzieży,załadunek i rozładunek dostaw, składanie i relokacja towaru,dbanie o powierzony sprzęt oraz porządek na magazynie.Telefoniczne umawianie spotkań
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Łódź (łódzkie)

POMOC KSIĘGOWA - STAŻ - 997,4 PLN

praca w biurze podatkowym, obsługa programu księgowego FAKT, PŁATNIK, przygotowywanie deklaracji do ZUS, US; reprezentowanie klientów biura w U Si ZUS
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Trzebinia (małopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 900 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, PRZYJMOWANIE DOSTAW, WYKŁADANIE TOWARU, ZAMAWIANIE TOWARU, UKŁADANIE SZCZYTÓW PROMOCYJNYCH, UDZIAŁ W INWENTARYZACJACH
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Polkowice (dolnośląskie)

REFDO30 - NAUCZYCIELKA W PRZEDSZKOLU/OPIEKUNKA W ŻŁOBKU - od 1 850 PLN

Nauczyciel w przedszkolu i obiekun w żłobku, prowadzenie dydaktyki z języka angielskiego, opieka angielskojęzyczna
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Opole (opolskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Pleszew (wielkopolskie)