Praca CIEŚLA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: CIEŚLA

Wynagrodzenie: od 2 200 PLN

Zakres obowiązków: Prace budowlane wg poleceń kierownika budowy na terenie Polski

Data publikacji: 2015-11-30

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Prace budowlane wg poleceń kierownika budowy na terenie Polski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Data zakończenia pracy: 14.12.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Znajomość rysunku technicznego, umiejętność wykonywania szalunków, znajomość systemów szalunkowych, samodzielność, dobra organizacja pracy, predyspozycje do pracy na wysokosci pow. 3 m, brak nałogów, dyspozycyjność, konieczność pracy poza miejscem zamieszkania na terenie Polski

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca artykułów papierniczych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OPERATOR ZAGĘSZCZARKI - od 2 000 PLN

obsługa zagęszczarki, zagęszczanie terenu
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Leszczynek (łódzkie)

PRACOWNIK DS. KADR I KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

prowadzenie dokumentacji firmy w zakresie kadr i księgowości, obsługa pakietu MS Office
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

Pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Łódź (łódzkie)

MIĘDZYNARODOWY SPEDYTOR TRANSPORTU TOWAROWEGO - od 1 850 PLN

Opiekun i odprawa celna przewożonych ładunków do krajów Europy wschodniej
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Zgierz (łódzkie)

LAKIERNIK PROSZKOWY - od 1 850 PLN

w/zakrersu
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Gidle (łódzkie)

OPERATOR MASZYNY CZYSZCZĄCEJ TASKI2500 - od 1 850 PLN

Operator maszyny TASKI2500 - sprzątanie marketu galerii handlowej
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Łódź (łódzkie)

117S - PROMOTOR MARKI (TRENDSETTER) - od 2 000 PLN

utrzymanie trwałych relacji z klientami, sprzedaż bezpośrednia produktów na rynki zagraniczne, konsultowanie receptur na rynki afrykańskie
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Radom (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

przyjmowanie i realizowanie zamówień-dewocjonaliów kościelnych
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Wieluń (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie min. średnie; umiejętność obsługi komputera (Word, Excel); prawo jazdy kat. B mile widziane; zakres obowiązków: codzienna obsługa biura (obsługa poczty, załatwiane spraw urzędowych), pomoc przy organizacji szkoleń, telefoniczna i bezpośrednia onsługa klienta, przygotowywanie i obsługa spotkań służbowych; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Gliwice (śląskie)

HANDLOWIEC - do 1 850 PLN

Przyjmowanie materiału, wystawianie faktur, wystawianie dokumentów wewnętrznych, sporządzanie ofert
kontakt przez PUP - 2015-09-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR AUTOMATU LAKIERNICZEGO - od 2 000 PLN

podawanie elementów na taśmę podającą, odbiór gotowego elementu po lakierowaniu
kontakt przez PUP - 2017-06-28 - Bielawa (dolnośląskie)

KSIĘGOWA DS ROZRACHUNKÓW - od 1 850 PLN

prowadzenie ewidencji analitycznej śr. trwałych w użytkowaniu, prowadzenie ewidencji księgowej, terminowe wysyłanie wartości należności odsetek, prowadzenie czynności kasowych
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Gniezno (wielkopolskie)

POSADZKARZ - od 1 850 PLN

Montaż wykładzin sportowych, dywanowych, paneli oraz parkietówPraca na terytorium RP
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Rzeszów (podkarpackie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - 997,4 PLN

odlewanie wycisków, wykonywanie wzorów i obróbka protez.
kontakt przez PUP - 2017-08-29 - Miechów (małopolskie)

TOKARZ W METALU - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn skrawających do obróbki stali różnego gatunku.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Kobyłocha (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER/PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

Przewożenie towaru, obsługa klienta, robienie zamówień, negocjowanie warunków
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Malbork (pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

przyjmowanie towaru , obsługa klienta , obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Oświęcim (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - do 2 000 PLN

zmywanie naczyń kuchennych, pomoc kucharzowi w przygotowywaniu potrawpraca na umowę zlecenie (153 godziny w miesiącu), praca na dwie zmiany w godzinach 8:00-16:00 i 16:00-24:00oferta dostępna w sali G
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 13 PLN

utrzymywanie czystości wskazanych pomieszczeń i terenu
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU - od 3 500 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Radom (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Prowadzenie rozmów handlowych z klientami oraz aktywny udział podczas negocjacji. Analizowanie działań konkurencji w celu udoskonalenia oferty handlowej. Współtworzenie rozwoju firmy.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Stanisławów (mazowieckie)

POMOC WYCHOWAWCY ŚWIETLICY - 997,4 PLN

Pomoc w pełnieniu obowiązków nauczyciela świetlicy szkolnej; pomoc w sprawowaniu opieki nad dziećmi; pomoc w pełnieniu funkcji opiekuna dzieci podczas wyjść i wycieczek; pomoc w pełnieniu dyżurów na świetlicy szkolnej; udzielanie nauczycielom i wychowawcom pomocy w opracowaniu i gromadzeniu informacji o uczniu.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Strzyżowice (śląskie)

AGENT DS. OBSŁUGI PASAŻERSKIEJ - do 2 100 PLN

Obsługa pasażerów lini i lotniczych przy stanowiskach check-in lub w biurze bagażu zaginionego a także pomoc przy odprawie pasażerów w gate, z wykorzystaniem nowoczesnych systemów odpraw. Udzielanie wsparcia i pomoc pasażerom z całego świata na każdym etapie ich podróży, zgodnie ze standardami lotniczymi oraz oczekiwaniami naszych Klientów.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Gdańsk (pomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

opieka i pielęgnacja osób starszych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Dulowa (małopolskie)

SPEDYTOR - od 1 000 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-08-17 - Gozdawa (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Pracodawca wskazał kandydata
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Gronowo Elbląskie (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA K/M - od 13 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Warszawa (mazowieckie)