Praca CIEŚLA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Prace budowlane wg poleceń kierownika budowy na terenie Polski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Data zakończenia pracy: 14.12.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Znajomość rysunku technicznego, umiejętność wykonywania szalunków, znajomość systemów szalunkowych, samodzielność, dobra organizacja pracy, predyspozycje do pracy na wysokosci pow. 3 m, brak nałogów, dyspozycyjność, konieczność pracy poza miejscem zamieszkania na terenie Polski

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015

Podobne oferty pracy

PIEKARZ - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Sienno (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 12 PLN

Praca w dziale presonalnym.Wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. "B"
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK DS ADMINISTRACJI I ROZLICZEŃ - do 2 200 PLN

tworzenie rejestrów zakupów i dostawrozliczanie zużycia surowców przeprowadzanie inwentaryzacji surowców oraz wyposażenia oraz jej rozliczenieprzygotowywanie dokumentacji księgowej tworzenie raportów dla działalności obiektu przygotowywanie raportów dla kierownictwa hotelu zamawianie towarów, negocjacja cen i kontakt z przedstawicielami
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PAKOWACZ - od 2 000 PLN

pakowanie towaru do koszy magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Bobowa (małopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU JAKOŚCI - od 1 850 PLN

Kontrola jakości produktów
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Łochowice (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 000 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, współpraca z chińskim kierownictwem sklepu
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 860 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Kontakt i obsługa klienta indywidualnego, obsługa telefoniczna kontrahentów. Wystawianie faktur w programie SUBIEKT.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kęty (małopolskie)

PRACOWNIK II STOPNIA W WYDZ. ZARZ. KRYZ. UMRP - od 2 300 PLN

Prace administracyjno - biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK WARSZTATU - od 3 500 PLN

Naprawa i obsługa techniczna samochodów i sprzętu w zakresie elektryki i mechaniki pojazdowej: konserwację pojazdów i sprzętu, w tym okresowe przeglądy stanu technicznego floty i sprzętów należących do Spółki; zgłaszanie potrzeby naprawy poza zakresem zlecenia; zabezpieczenie podlegających naprawie lub przeglądowi okresowemu pojazdów/sprzętu itp. przed awariami/uszkodzeniami mechanicznymi.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 057 PLN

wykonywanie prac gospodarczych na terenie obiektu
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Ustroń (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Nauka prowadzeniw korespondencji oraz biura i inne
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Koszalin (zachodniopomorskie)

GLAZURNIK - od 2 400 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Warszawa (mazowieckie)

APARATOWY URZĄDZEŃ ROZLEWNICZYCH - ELEKTROMONTER - 997,4 PLN

Obsługa, naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Siedlce (mazowieckie)

KIEROWCA - OPIEKUN ZWIERZĄT - od 2 000 PLN

Sprzątanie kojców i boksów; wyjazdy interwenycjne; opieka nad psami; prace porządkowe na terenie schroniska; wykonywanie polceceń weterynarza
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Żary (lubuskie)

POMOC KUCHENNA DPP ALG - od 1 850 PLN

pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Łekno (wielkopolskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
BRACIA ARKADIUSZ SKOLMOWSKI - 2015-11-26 - Czachówki (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY BIURA - od 1 925 PLN

wykonywanie kserokopii, drobne usługi techniczne
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Pabianice (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Mszanowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Szreńsk (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I ROZLICZEŃ - od 1 850 PLN

Sprzedaż wyrobu, rozliczanie tras kierowcy, wyliczanie podatku, współpraca z: ZUS, Urząd Skarbowy
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 890 PLN

Przygotowywanie i organizacja imprez i zawodów sportowych m. in. opracowywanie plakatów, folderów, materiałów informacyjnych, dokumentacji fotograficznej z przeprowadzonych zawodów, archiwizowanie dokumentacji. Praca jednozmianowa, w Wilkowicach. Oferta skierowana do osób zarejestrowanych w PUP, z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Wilkowice (śląskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Recepcjonista
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Brzeg (opolskie)

KELNER - 997,4 PLN

przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, serwowanie potraw i napojów, nakrywanie do stołów, polerowanie sztućców, szkła i porcelany; obsługa programu komputerowego i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Górzno (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na włosach.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Zamość (lubelskie)

SPRZEDAWCA W SALONIE MEBLOWYM ZE ZNAJOMOŚCIĄ OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO - od 1 850 PLN

sprzedaż w salonie, prowadzenie sklepu internetowego, obsługa strony internetowej i mediów społecznościowych
ANNA RADWAN "NIGHT AND DAY" - 2016-10-05 - Kraków (małopolskie)

OPIEKUN KLIENTA/DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie minimum średnie, wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań i osiąganie założonych celów, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami, wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe, wymagane minimum roczne doświadczenie w branży, sprzedaż produktów bankowych, prawo jazdy kat. BOgólny zakres obowiązków: -profesjonalna obsługa Klientów-analizowanie potrzeb Klientów i dobór odpowiedniego produktu-aktywne pozyskiwanie nowych Klientów-realizacja określonych zadań i planów sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Świdnik (lubelskie)