Praca CIEŚLA Góra Zakład Ogólnobudowlany Lucyna Łukaszewicz

Gen. Władysława Sikorskiego 2/10, 56-200 Góra, powiat: górowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Cieśla

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: górowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Góra

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 14.05.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie na stanowisku mile widziane

Nazwa pracodawcy: Zakład Ogólnobudowlany Lucyna Łukaszewicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: górowski

Gmina pracodawcy: Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Góra

Ulica pracodawcy: Gen. Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Roboty budowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.02.2016