Praca CIEŚLA Gdańsk ALI BAZHIEV POLNOCH

Miejsce pracy:
80-728 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Roboty ciesielskie

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 220 PLN

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: cieśla*

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 220 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe, roczne doświadczenie zawodowe, komunikatywna znajomość języka ukraińskiego oraz rosyjskiego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 664 122 541.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: ALI BAZHIEV POLNOCH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Żwirowa 51, 81-010 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Żwirowa

Numer budynku pracodawcy: 51

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*