Praca CIASTKARZ-CUKIERNIK Iława Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEM Iława

Stanowisko: CIASTKARZ-CUKIERNIK

Wynagrodzenie: 1 850 - 2 000 PLN

Zakres obowiązków: prace związane z produkcją technologiczną żywności, produkcja pieczywa cukierniczego, przygotowanie wyrobów gotowych do ekspedycji, prace porządkowe w obrębie stanowiska pracy

Data publikacji: 2016-01-14

Lokalizacja: Iława (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEM Iława

Kościuszki 4, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
prace związane z produkcją technologiczną żywności, produkcja pieczywa cukierniczego, przygotowanie wyrobów gotowych do ekspedycji, prace porządkowe w obrębie stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1.850 zł brutto - 2.000 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIASTKARZ-CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cukiernik* (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kurs minimum sanitarne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Szkolenie z zakresu przestrzegania zasad higniey w obrocie żywnością. Doświadczenie jako cukiernik/ciastkarz - 3-5 lat.

Nazwa pracodawcy:
Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEM Iława

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Ma profil na stronie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*