Praca CHEMIK Warka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Warka, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Przeprowadzanie analiz chemicznych, wdrażanie metod, współtworzenie dokumentacji

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CHEMIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grójecki

Zawód: chemik

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Chemik

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Laskowa 4a, 05-600 Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie na staż z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grójecki

Gmina pracodawcy: Grójec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grójec

Ulica pracodawcy: Laskowa

Numer budynku pracodawcy: 4a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: chemik

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy