Praca BUFETOWY (S) Tarnów kontakt przez PUP

Stanowisko: BUFETOWY (S)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej, wydawanie posiłków, pomoc w przygotowaniu posiłków, utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Data publikacji: 2016-04-08

Lokalizacja: Tarnów (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Obsługa kasy fiskalnej, wydawanie posiłków, pomoc w przygotowaniu posiłków, utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BUFETOWY (S)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Zawód: wydawca posiłków / bufetowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 10.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oferta stażu w ramach projektu młodzi na start II PO WER przeznaczona dla osób do 29 roku życia. Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, badania sanepidowskie, dobry kontakt z klientem, punktualność. Praca w Tarnowie na dwie zmiany w godz. 7.00-15.00 oraz 9.00-17.00. Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, wydawanie posiłków, pomoc w przygotowaniu posiłków, utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Pl. Gen. J.Bema

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: wydawca posiłków / bufetowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy