Praca BRYGADZISTA PRZETWÓRSTWA I PRODUKCJI Starogard Gdański PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "AB" UNI SERVIS MIROSŁAW STOSIK

Stanowisko: BRYGADZISTA PRZETWÓRSTWA I PRODUKCJI

Wynagrodzenie: od 3 500 PLN

Zakres obowiązków: - organizacja oraz planowanie pracy podległego zespołu- monitorowanie zadań realizowanych przez zespół - raportowanie pracy podległego zespołu- nadzór nad procesem produkcyjnymMiejsce pracy: STAROGARD GDAŃSKI / PELPLIN

Data publikacji: 2016-05-18

Lokalizacja: Starogard Gdański (pomorskie)

Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "AB" UNI SERVIS MIROSŁAW STOSIK

Rycerska 5, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
- organizacja oraz planowanie pracy podległego zespołu- monitorowanie zadań realizowanych przez zespół - raportowanie pracy podległego zespołu- nadzór nad procesem produkcyjnymMiejsce pracy: STAROGARD GDAŃSKI / PELPLIN

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA PRZETWÓRSTWA I PRODUKCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Zawód:
pozostali mistrzowie produkcji w przemyśle przetwórczym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagania konieczne: min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu technologii i przetwórstwa, znajomość norm HACCP, BRCmile widziane wykształcenie kierunkowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "AB" UNI SERVIS MIROSŁAW STOSIK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Adres strony pracodawcy: www.abuniserwis.pl

Ulica pracodawcy: Rycerska

Numer budynku pracodawcy: 5

danePracodawcy_nrKraz: 724

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim