Praca BRYGADZISTA PRODUKCJI Jędrzejów 7 NT Hitech sp. z o.o. w Jędrzejowie

Przemysłowa 47, 28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
nadzor nad grupą ludzi, zarządzanie powierzonymi zadaniami, kontrola produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA PRODUKCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jędrzejowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Zawód: kierownik produkcji w przemyśle

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: czytanie rysunków technicznych

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Wózki widłowe

Nazwa pracodawcy: 7 NT Hitech sp. z o.o. w Jędrzejowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: jędrzejowski

Gmina pracodawcy: Jędrzejów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jędrzejów

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 47

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik produkcji w przemyśle