Praca KASJER Brodnica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
przyjmowanie dowodów wpłat i wypłat, kasowanie płatności za rachunki, podliczanie i układanie dokumentów kasjerskich, prowadzenie raportu kasowego, dbanie o porządek na stanowisku pracy;

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brodnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 13.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Żwirki i Wigury 3, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Brodnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brodnica

Adres strony pracodawcy: www.sunny-travel.com.pl

Ulica pracodawcy: Żwirki i Wigury

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Działalność agentów turystycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy