Praca BRUKARZ(NR 3090) Bydgoszcz "KOLIBER FPG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: BRUKARZ(NR 3090)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: w zakresie potrzeb wykonywanego zawodumiejsce pracy: powiat bydgoski

Data publikacji: 2016-05-06

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: "KOLIBER FPG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
w zakresie potrzeb wykonywanego zawodumiejsce pracy: powiat bydgoski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: zatrudnienie: 16.05.2016-30.04.2018

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ(NR 3090)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane uprawnienia/umiejętności zawodowe na stanowisku

Nazwa pracodawcy:
"KOLIBER FPG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Wojska Polskiego 65, 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
tel. 603 042 943 w godz. 9.00-15.00 lub e-mail: inf.biuro (at) wp.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 65

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- obsługa urządzeń biurowych,- prowadzenie rozmów służbowych,- pomoc w organizowaniu kursów i szkoleń,- prowadzenie dokumentacji kursów i szkoleń,- tworzenie ofert szkoleniowych,- dbanie o porządek w siedzibie ośrodka
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MAJSTER BUDOWY (NR 9428) - od 12 PLN

nadzór raelizacji robót zgodnie w wymaganiami kontraktu i dokumentacją technicznę, sporządzanie dokumentacji technicznej budowy, kontrola dostaw i stanu materiałów
ARX Jan Igras - 2015-12-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA(NR 4300) - od 3 000 PLN

- obsługa urządzeń biurowych- współpraca z innymi działami firmy
"ABOUT YOU.PL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-06-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

-pomoc nabywcy przy wyborze produktów (informowanie o cenach i właściwościach towaru)-obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KONTROLER PRODUKCJI(NR 8817) - od 2 000 PLN

1. Kontrola jakościowa pracy pracowników ukraińskich 30%2. Pomoc kierownikom produkcji w tłumaczeniu zadań produkcyjncyh wymogów jakościowych i instruktaży obsługi maszyn i urządzęń itp. z języka polskiego, na język ukraiński oraz rozmieszczanie produktów w magazynie 20%3. Obsługa linii produkcyjnej 25%4. Pakowanie i rozładunek towarów 25%(% - procent czasowy pracy)- pomoc kierownikom produkcji w tłumaczeniu zadań produkcyjnych, wymogów produkcyjnych, instrukcji, obsługi urządzeń z języka polskiego na język ukraiński i odwrotnie - obsługa linii produkcyjnej
SERWIS-PERSONEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

INŻYNIER PROJEKTU - HANDLOWIEC(NR 4806) - 3 000 - 5 000 PLN

śledzenie planowanych i prowadzonych inwestycji drogowych i pozyskiwanie zleceń na inwestycje drogowe w profilu działalności firmy, analiza zapytań, w tym dokumentacji i specyfikacji technicznych, przygotowanie ofert i kosztorysów dostaw robót drogowych, negocjowanie warunków pozyskiwanych kontraktów, nadzorowanie dokumentacji kontraktów oraz rozliczenia lub wykonania i zafakturowania
ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2017-06-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA SPRZEDAWCA ANIMATOR - do 2 000 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej i terminala, animacje z dziećmi, dbałość o estetykę stoiska.
kontakt przez PUP - 2017-09-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DDD(NR 0246) - od 2 000 PLN

usługi dezynfekcji, tępienie szkodników w instytucjach budżetowychmiejsce pracy: Bydgoszcz i okolice
"TOKSAKOL-OLSZTYN" AUTORYZOWANY ZAKŁAD DEZYNSEKCJI DEZYNFEKCJI I DERATYZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY REFERENT/ REFERENT - 997,4 PLN

Prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

LISTONOSZ(NR 7323) - 1 500 - 3 200 PLN

doręczanie listów pod wskazany adres, wrzucanie do skrzynek, awizowanie listów, doręczanie listów poleconych
SPEEDMAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-10 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN KLIENTA W DZIALE OBSŁUGI KLIENTA(NR 1527) - od 2 500 PLN

obsługa posprzedażowa Klientów Spółki, sprzedaż usług aktualnym Klientom Spółki (dosprzedaż, poszerzanie iprzedłużanie współpracy)
SUNRISE SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-03-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TOKARZ MANUALNY(NR 4031) - od 2 200 PLN

- wykonywanie operacjii technologicznych- obróbka skrawaniem, toczenie, gięcie, frezowanie, gwintowanie, gradowanie
SPX Flow Technology Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-06-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ NA RYNKU ZAGRANICZNYM - 997,4 PLN

Telefoniczna obsługa klienta, pomoc w nadzorze nad prawidłowym przebiegiem zamówień, negocjacje cenowe, oferty dla klientów, dobór i doradztwo z zakresu ofeowanych produktów.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Bydgoszcz Wschód
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

APARATOWY PROCESÓW ODTŁUSZCZANIA(NR 8538) - 2 500 - 3 500 PLN

obróbka chemiczna detali - przygotowanie powierzchni elekmentów stalowych i aluminiowych do lakierowania proszkowego
ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-12-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY(NR 3509) - od 2 352 PLN

•Rozładunek i załadunek samochodów oraz przyjmowanie wyrobów gotowych surowców / materiałów od dostawców ich właściwe rozmieszczenie zgodnie z obowiązującymi standardami.•Przygotowanie i wydanie surowców, opakowań, wyrobów gotowych zgodnie z złożonymi zamówieniami według obowiązujących standardów. •Kontrolowanie przyjmowanych wyrobów pod kątem ilościowym oraz akceptacja zgodności surowców, opakowań, wyrobów gotowych z specyfikacją materiałów w celu zapewnienia wymaganych standardów jakościowych produkcji. •Ocena czystości środków transportu wykorzystywanych przez dostawców lub odbiorców.•Oznaczanie partii surowców/materiałów dla jednoznacznej ich identyfikacji.•Wypełnianie dokumentów towarzyszących procesowi przyjmowania, magazynowania i wydawania surowców, opakowań
COLIAN FACTORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C + E (NR 2407) - od 2 050 PLN

- przewóz towarów na terenie UE- terminowe wykonywanie zleceń transportowych- odpowiedzialnośc za załadunek i rozładunek towarów
FLAME EMPLOYMENT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW (KEY ACCOUNT MANAGER) (NR 5062) - od 1 000 PLN

obsługa klienta biznesowego w krajach niemieckojęzycznych i na Ukrainie
FAM PROJECT A Sp. z o.o. - 2017-07-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OGRODNIK/ PRACOWNIK GOSPODARCZY(NR 5913) - od 1 850 PLN

- utrzymywanie czystości i porządku terenu zewnętrznego- koszenie trawy, nawożenie, wycinanie krzewów- rozładunek towarów- uzupełnianie dystrybutorów wody
SODEXO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PATROSZACZ RYB I KREWETEK (NR 7644) - od 2 200 PLN

filetowanie, czyszczenie odskórzanie surowca, - ryb, odżyłkowywanie krewetek
ABRAMCZYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2017-10-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ(NR 8687) - od 2 000 PLN

wynagrodzenie w kwocie nettomiejsce pracy: Park Przemysłowy, Bydgoszcz
MARIUS Sp. z o.o. - 2015-11-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ZBROJARZ(NR 6675) - 14 - 18 PLN

prace zbrojarskie i ogólnobudowlane - szczegółowy zakres obowiązków stanowi załącznik do umowy o pracęmiejsce pracy: Bydgoszcz + teren krajuwynagrodzenie zależne od umiejętności i ilości wykonanej pracy
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "EBUD" - PRZEMYSŁÓWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY W DZIALE KONFERENCJI I BANKIETÓW(NR 2926) - 2 200 - 2 600 PLN

przygotowywanie ofert konferencyjnych na usługi gastronomiczne, prowadzenie korespondencji dotyczącej zamówień, spotkania z klientami, nadzór nad realizacją konferencji, imprez okolicznościowych
"HOTEL CITY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)