Praca BRUKARZ Włodawa Zakład Usług Budowlanych i Drogowych Flis Marian

Lubelska 60/1, 22-200 Włodawa, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 12 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włodawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włodawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włodawa

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 12 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 22.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Brukarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy:
Zakład Usług Budowlanych i Drogowych Flis Marian

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: włodawski

Gmina pracodawcy: Włodawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włodawa

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 60

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz