Praca BRUKARZ Otmuchów FHU WCD Artur Majka

Miejsce pracy:
KOSSAKA 6/1, 48-385 Otmuchów, powiat: nyski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie powierzchni pod kostkę brukową, układanie kostki brukowej, układanie krawężników i obrzeży.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Otmuchów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Otmuchów

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie bez znaczenia, staż pracy mile widziany, prawo jazdy kat. B.

Nazwa pracodawcy: FHU WCD Artur Majka

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Adres pracodawcy:
Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: nyski

Gmina pracodawcy: Nysa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nysa

Ulica pracodawcy: Słowiańska

Numer budynku pracodawcy: 19

Nazwisko osoby zgłaszającej: Artur Majka

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.05.2016