Praca BRUKARZ Mińsk Mazowiecki Budownictwo Drogowe Brukarstwo Robert Wieczorek

Dąbrówki 69, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Układanie kostki.

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 14 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Stawka godzinowa 14,00 zł brutto za godzinę

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mińsk Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mińsk Mazowiecki

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 14 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Budownictwo Drogowe Brukarstwo Robert Wieczorek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 08-17

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: miński

Gmina pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Dąbrówki

Numer budynku pracodawcy: 69

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz