Praca BRUKARZ Malbork "PARTNER" USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Cija Jakub

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: od 13 PLN

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej

Data publikacji: 2016-08-26

Lokalizacja: Malbork (pomorskie)

Pracodawca: "PARTNER" USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Cija Jakub

Wilcza 27, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Malbork

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: malborski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Malbork

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: "PARTNER" USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Cija Jakub

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: malborski

Gmina pracodawcy: Malbork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Malbork

Ulica pracodawcy: Wilcza

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.08.2016