Praca BRUKARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Data zakończenia pracy: 01.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Opole Lubelskie (lubelskie)

MONTER INSTALACJI GAZOWYCH, HYDRAULICZNYCH I SANITARNYCH - od 2 000 PLN

MONTAŻ, KONSERWACJA I NAPRAWA INSTALACJI GAZOWYCH, WYKONYWANIE PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH INSTALACJI; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY B, ZNAJOMOŚĆ BUDOWY INSTALACJI GAZOWYCH, 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA,
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA- MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

rozwóz towaru, praca na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Balin (małopolskie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - do 875 PLN

montaz instalacji elektrycznych niskiego napięcia, programowanie automatyki budynków, czytanie instrukcji w języku niemieckim lub języku angielskim, ustalenia z klientem działania automatyki
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Zielona Góra (lubuskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER MEBLI - 997,4 PLN

NAUKA:- załadunku i rozładunku mebli- montowania mebli w sklepie i domu klienta-wydawania mebli z magazynu- ustawiania ekspozycji
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Konin (wielkopolskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Jaworzno (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA (Z) - do 1 025 PLN

profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż usług i towarów handlowych, udzielanie informacji o świadczonych usługach, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy, w tym dbałość o estetykę stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Tarnów (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu, obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Zamość (lubelskie)

FAKTURZYSTKA (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Prowadzenie rejestru kontrahentów. Wystawianie faktur sprzedaży, korygujących. Weryfikacja not korygujących. Wprowadzanie faktur do bazy komputerowej. Wystawianie dokumentów KW, KP. Archiwizowanie dokumentów sprzedaży, zakupu.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Męcina Wielka (małopolskie)

DORADCA FINANSOWY-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Warszawa (mazowieckie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Gniezno (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - od 1 850 PLN

składanie i kompletowanie wyposażenia opakowań,klejenie opakowań, wiązanie w pakiety,kompletowanie opakowań,przewożenie pakietów opakowań na palety do magazynu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Sejny (podlaskie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 2 700 PLN

Przygotowywanie dań kuchni tureckiej.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

bezpośredni kontakt z klientem zagranicznym z krajów Bliskiego Wschodu m.in. z Indii, Pakistanu, sporządzanie raportów w języku hindi lub urdu
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

sprzedaż towaru i obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Słomniki (małopolskie)

KASJER WALUTOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Gorlice (małopolskie)

BRUKARZ - od 12 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, praca na terenie powiatu zgierskiego
FRANPOL - 2016-11-14 - Zgierz (łódzkie)

SPAWACZ - 14 - 22 PLN

Spawanie metodą MIG/MAG, kontrola jakości wykonanych elementów, wydajna praca zgodnie z planem produkcyjnym.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Siedlce (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA/STAŻ - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowywaniu dań, wydawaniu dań, kontrola jakości żywności, sprzątanie kuchni, sprzątanie wyposażenia kuchennego.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Poniatowa (lubelskie)

KIEROWCA - do 1 850 PLN

WYPEŁNIANIE DOKUMENTACJI W JĘZYKACH: UKRAIŃSKI, ANGIELSKI, NIEMIECKI, ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK SAMOCHODU, PRACA NA TERENIE KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ I KRAJÓW EUROPY WSCHODNIEJ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE TECHNICZNE, PRAWO JAZDY KAT. ABCE, KWALIFIKACJA WSTĘPNA DLA KIEROWCÓW, KARTA KIEROWCY, MINIMUM 5 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO, ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 647,5 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Koło (wielkopolskie)

AGENT OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-07-23 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

układanie towaru na półkach, pilnowanie terminów ważności, nauka obsługi kasy fiskalnej, przyjmowanie towarów od dostawców
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 750 PLN

Prace administracyjno-biurowe, przyjmowanie zleceń i zamówień bezpośrednio od klienta, wstępne przygotowywanie projektów.
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Nasielsk (mazowieckie)

RZEŹNIK - 2 000 - 3 000 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Janinów (opolskie)

Sprzedaż towaru, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Radlin (świętokrzyskie)

SZLIFIERZ NARZĘDZI I POLEROWACZ METALI - od 12,5 PLN

Prace produkcyjne, szlifowanie części do pojazdów, polerowanie produkowanych części.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Łódź (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed