Praca BRUKARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Data zakończenia pracy: 01.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

obsługa klientów w salonie płytek, pomoc w doborze materiałów, prezentowanie towarów, zamawianie dla klientów, dbanie o salon
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Mława (mazowieckie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - 440,4 - 1 761,6 PLN

Weryfikacja zwrotów odzieży ze sklepów internetowych za pomocą programu Return Client.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Świebodzin (lubuskie)

FRYZJER - od 1 870 PLN

praca na stanowisku fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Kraków (małopolskie)

KIEROWNIK DZIAŁU KADR I ADMINISTRACJI - od 3 000 PLN

OGRANIZACJA PRACY DZIAŁU KADROWO-PŁACOWEGO
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

- obsługa klientów w zakresie doradztwa i sprzedaży okien
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Krosno (podkarpackie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Mycie i strzyżenie włosów; koloryzacja; modelowanie; upięcia; trwała ondulacja; zabiegi pielęgnacyjne; dbałość o higienę stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Malinowice (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, ZAMAWIANIE TOWARU, OBSŁUGA LOTTOMATUWYMAGANIAMILE WIDZINE WYKSZTAŁĆENIE ŚREDNIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ,
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie czynnosci stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Gaj Mały (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

- wprowadzanie danych do systemu- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej- zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów- archiwizacja dokumentów- obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Ruda Śląska (śląskie)

MAGAZYNIER X1 - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KONSULTANT DS. REKRUTACJI - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Zielona Góra (lubuskie)

STARSZY ANALITYK JAKOŚCI SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH - od 12 500 PLN

Analiza funkcjonalnych wymagańbiznesu, udział w projektowanie aplikacji z programistami, tworzenie dokładnej strategii testów dla aplikacji, szkolenie i prowadzenie zespołu w celu testowania nowych i istniejących właściwości aplikacji, tworzenie/śledzenie/ ponowne testowanie defektów oprogramowania w wyznaczonym narzędziu do śledzenia defektów, raportowanie (śledzenie błędów,przygotowanie sprawozdań, testów podsumowujących ocenę sporządzeniaraportu), kontakty z klientami odnośnie projektów (możliwe podróże do USA)
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK INFORMATYK/TECHNIK PRODUKCJI - 3 000 - 3 500 PLN

Produkcja wiązek kablowych, naprawa maszyn i urządzeń, mile widziane doświadczenie. Praca w Wołowie ul . Więzienna 6 (teren zakładu karnego) - Kontakt telefoniczny z pracodawcą: tel. 0713438047, adres e-mail: basoglu (at) basoglu.pl
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wołów (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER/ELEKTROMECHANIK/ELEKTRYK URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH I KLIMATYZACYJNYCH - 2 500 - 3 000 PLN

montaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Sandomierz (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MONITORINGU (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 750 PLN

monitorowanie obiektu za pomocą systemu, nadzór obiektów
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Gorlice (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

PRACE BUDOWLANE
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Milicz (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, masaż, pielęgnacja skóry
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Grójec (mazowieckie)

707U - PRACOWNIK REKLAMY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa nabywców bezpośrednioprzyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich zgodności z fakturamiprzygotowanie towarów handlowych do wysyłki firmą kurierskądbanie o czystość i estetykę miejsca pracypraca zgodna z obowiązujacymi przepisami BHP
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI ROBOTNICY PRZYGOTOWUJĄCY DREWNO I POKREWNI - od 1 850 PLN

Przygotowanie elementów przekładek kartonów, odbieranie i układanie gotowych formatek wykonywanych z płyty wiórowej oraz układanie na paletach.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Wadowice (małopolskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

-prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Świebodzin (lubuskie)

977U KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Radom (mazowieckie)

BRUKARZ - od 12 PLN

prace brukarskie
PPUH "DROTEX" Sp. z o.o. - 2016-06-23 - Czeladź (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

zbieranie informacji rynkowej, sporzadzanie ofert o produktach firmy, pozyskiwanie klientów, przyjmowanie zamówień oraz kontrola ich realizacji
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Biała Podlaska (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 200 PLN

praca w Łapach
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Łapy (podlaskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Żukowice (dolnośląskie)

*POZOSTAŁE POMOCE (GONIEC) I SPRZĄTACZKI BIUROWE (DOFINANSOWANIE WYNAGRODZENIA 50+) - od 1 850 PLN

pomoc w sprawach administracyjnych zakładu, wysyłanie korespondencji, utrzymywanie czystości w biurze i pomieszczeniach socjalnych
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Legnica (dolnośląskie)

WYCHOWAWCA W INTERNACIE - od 2 718 PLN

opeika nad dziećmi i młodzieżą niesłyszącą
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Poznań (wielkopolskie)