Praca ASYSTENT DS. PRODUKCJI Milicz POLPRO sp. z o.o.

Rawicka 4, 56-300 Milicz, powiat: milicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: zgodny ze st.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. PRODUKCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Milicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: milicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Milicz

Zawód: technik technologii drewna*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa programu MS OFFICE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa programu AutoCAD

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: komunikatywna znaj. j. ang. LUB niem.

Nazwa pracodawcy: POLPRO sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: milicki

Gmina pracodawcy: Milicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Milicz

Ulica pracodawcy: Rawicka

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu

Zawód wykonywany przez pracownika: technik technologii drewna*