Praca BRUKARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
układanie kostki, obrzeży, krawężników oraz płytek

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Data zakończenia pracy: 15.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - SPEDYTOR - od 3 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, znajomość język niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Zakres obowiązków: szukanie potencjalnych klientów, organizacja transportów, sporządzanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPECJALISTA UPRAW KRZEWÓW - od 2 000 PLN

pielęgnacja krzewów - Dębu czerwonolistnego, Clonu kanadysjkiego
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Suchy Las (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY NA PLANTACJACH CHOINKOWYCH - od 13 PLN

praca fizyczna na plantacji choinkowej, formowanie, wycinanie i pielęgnacja
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Poznań (wielkopolskie)

KELNER/ KELNERKA - 2 000 - 2 500 PLN

Obsługa gości hotelowych, przyjmowanie i realizacja zamówień.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Skorochów (opolskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wykładanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa urządzeń płatniczych.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Kryry (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Mońki (podlaskie)

OPERATOR KAMERY TELEWIZYJNEJ - 997,4 PLN

Obsługa programów graficznych, edycyjnych, rejestrowanie kamerami TV wydarzeń lokalnych, przygotowywanie newsów, montaż w programach edycyjnych video. Praca w godz 8.00 do 16.00 na terenie powiatu brzeskiego i tarnowskiego.Staż skierowany do osób do 30 roku życia w ramach programu PO WER (osoby do 25 r.ż. mogą zostać objęte wsparciem w okresie 4 miesięcy od rejestracji)
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Tarnów (małopolskie)

ARCHITEKT - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Sulechów (lubuskie)

PRACOWNIK MONTAŻU - 997,4 PLN

Pracownik montażu / nabór staż do 30 r. ż. w tym osoby niepełnosprawne
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Chechło Pierwsze (łódzkie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie na maszynie, wszywanie i przyszywanie
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Wieluń (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Świrna (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc w sporządzaniu posiłków, obróbka ręczna, mechaniczna, termiczna surówców, utrzymywanie w czystości pomieszczeń kuchennych, sprzętów, naczyń.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Płock (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Popowo (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL CHEMII - 2 265 - 3 109 PLN

Nauczyciel chemii
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Człopa (zachodniopomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

opeika nad dziećmi w oddziale przedszkolnym, współpraca z nauczycielem prowadzącym w oddziale przedszkolnym
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Zastawie (lubelskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Moniochy (mazowieckie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 12 PLN

Sprzątanie budynków, biur, parkingów na terenie Wrocławia. Praca na umowę zlecenie, pracodawca zobowiązał się do odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne, praca do 160 godzin w miesiącu, wynagrodzenie 12 zł brutto/godz.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Wrocław (dolnośląskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 15 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami pochodzenia wietnamskiego, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami z Wietnamu, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - 997,4 PLN

-opieka nad dziećmi,utrzymanie w ładzie i porządku przydzielonego rejonu, udział w przygotowaniu pomocy eduk. do zajęć, sprzątanie po zajęciach, organizacja posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Twardogóra (dolnośląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

technik administracji
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

kontakt z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, bieżące sprawy operacyjne
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Bolechowo (wielkopolskie)

POMOC KUCHARZA 13 - od 2 400 PLN

robienie kebaba, pizzy, surówek
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Mszczonów (mazowieckie)

PRACOWNIK PRALNI - od 2 200 PLN

pracownik pralni, nauka obsługi skanera odzieży, suszenie odzieży, obsługa suszarki bębnowej i tenelu suszącego, kontrola jakości, obsługa składarki automatycznej do odzieży, kompletowanie wysyłki do klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA KONFEKCJI DAMSKIEJ - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w zakresie doboru ubioru oraz sprzedaż. Utrzymanie porządku w salonie sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Białystok (podlaskie)