Praca BRUKARZ Kłobuck Firma Handlowo Usługowa JCH Jakub Chłąd

Miejsce pracy:
42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłobuck

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłobucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłobuck

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: brukarz

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: Firma Handlowo Usługowa JCH Jakub Chłąd

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Zielona 81, 42-290 Łojki, powiat: częstochowski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: częstochowski

Gmina pracodawcy: Blachownia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łojki

Ulica pracodawcy: Zielona

Numer budynku pracodawcy: 81

Profil działalności pracodawcy: Budownictwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

BRUKARZ - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Zakrzówek-Kolonia (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Mokra (śląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

obsługa układarki do kostki betonowej, prace ziemne
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

prace brukarskie
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Miechów (małopolskie)

BRUKARZ - od 14 PLN

Układanie kostki brukowej, krawężników i obrzeży
KAROL I ANDRZEJ GORZAŁCZANY SPÓŁKA JAWNA - 2016-07-28 - Kraków (małopolskie)

układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Chrzanów (małopolskie)

BRUKARZ - 1 850 - 2 500 PLN

Układanie kostki brukowej
Zakład Remontowo Budowlany K.Kumoń w Busku-Zdroju - 2016-03-04 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

Zamówienia mięsa, wędlin w/g rotacji.Przyjmowanie towaru w/g faktur, zgodności pod względem ilościowym i jakościowym.Ekspozycja towaru w chłodni (poprawne oznakowanie).Sprzedaż wyrobów.Okresowe remanenty.
Sklep "U JÓZEFA" Anna Krej - 2016-02-10 - Kłobuck (śląskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

brukarz
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Wielgie (kujawsko-pomorskie)

BRUKARZ - od 2 200 PLN

prace związane z układaniem kostki brukowej
E & M - bet Mariusz Ejzel - 2016-05-10 - Augustów (podlaskie)

BRUKARZ* - od 1 850 PLN

Brukarz*praca w godz. 7-157-15
Firma Handlowo - Usługowa "Daga" Krzysztof Jeż - 2016-09-07 - Chmielów (podkarpackie)

BRUKARZ - 12 - 15 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe mile widziane; układanie kostki brukowej; jedna zmiana; miejsce pracy: teren Śląska, baza w Gliwicach
"MAXBRUK" MARIUSZ KIKLAISZ - 2016-08-26 - Gliwice (śląskie)

APARATOWY PRODUKCJI OCTU - 2 000 - 2 500 PLN

Nadzorowanie automatycznego procesu produkcyjnego, kontrola wskazań urządzeń automatycznych, przyrządów kontrolno pomiarowych i produkcyjnych, regulacja i sterowanie poszczególnymi procesami technologicznymi.
FRUKTUS AGROS NOVA Sp.z o.o. - 2016-01-19 - Wąsosz Dolny (śląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Panki (śląskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Prandocin-Iły (małopolskie)

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

Pakowanie i sortowanie wyrobów, obsługa traków tarczowych, wielopił formatówek
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Brzózki (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Pakowanie, rozładunek i załadunek towaru, obsług prostych maszyn do cięcia pianki.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Szarlejka (śląskie)

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Nasielsk (mazowieckie)

MONTER-MECHANIK ROWERÓW / WÓZKÓW - 997,4 PLN

montaż wózków, zbijanie składanie i pakowanie wózków dziecięcych
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Łobodno (śląskie)

Wykonywanie robót budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI NAWOZÓW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

Wyładunek komponentów do elewatorów linii, obmiar suplementów nawozu, workowanie granulatu z taśmy, dbanie o dobry stan urządzenia.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Krzepice (śląskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 997,4 PLN

zapozanie się z rozkładem leków w aptece, rozpakowywanie i sprawdzanie towaru, sporządzanie leków recepturowych, wydawanie leków na receptę i bez recepty pod kontrolą farmaceuty
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kłobuck (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

Realizacja spotkań umawianych przez dział CALL CENTER (sprzedaż usług telekomunikacyjnych)
PROGRESS ACTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-04 - Kłobuck (śląskie)

Firma Budowlana K. Urbański - 2016-04-14 - Lębork (pomorskie)

BRUKARZ - 3 000 - 3 500 PLN

P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk - 2016-10-18 - Warszowice (śląskie)

Marek Ziała "CHOD-BRUK" - 2016-03-09 - Rataje (wielkopolskie)

rozbieranie nawierzchni uszkodzonych, odbiór materiałów z samochodu i transport taczką lub wózkiem na miejsce wykonywania prac, czytanie dokumentacji, przygotowanie podłoża począwszy od niwelowania przez dowóz materiałów do zagęszczania(mechanicznego lub ręcznego), układanie krawężników, obrzeży, kostki lub płytek, przycinanie na wymiar obrzeży, krawężników, płytek i kostki, dopasowywanie, ubijanie nawierzchni (ręczne lub mechaniczne), obsługa maszyn brukarskich, czynności porządkowe na miejscu wykonywania prac.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE BUDOMONT-7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-10 - Ruda Śląska (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed