Praca BRUKARZ-KAMIENIARZ Wejherowo kontakt przez OHP

Stanowisko: BRUKARZ-KAMIENIARZ

Wynagrodzenie: 7 - 17 PLN

Zakres obowiązków: BRUKOWANIE, UKŁADANIE KAMIENIA

Data publikacji: 2016-01-08

Lokalizacja: Wejherowo (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 7 - 17 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ-KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wejherowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 7 - 17 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: DOŚWIADCZENIE W BRUKARSTWIE, KAMIENIARSTWIE

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Gdynia

Adres pracodawcy:
84-200 Wejherowo 21, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: inny: TEL. 600-160-888

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Gdynia

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz