Praca BROKER INFORMACJI (RESEARCHER), REF. 30- Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: art. 150f, ref. 30-

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BROKER INFORMACJI (RESEARCHER), REF. 30-

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: broker informacji (researcher)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 17.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wyszukiwanie inforamcji, zbieranie i gromadzenie danych zgodnie z wytycznymi pracodawcy, weryfikacja danych dostępnych w internecie, w katalogach, materiałach zarówno online jak i drukowanych, nauka w obszarze SEO (możliwa nauka pozycjonowania, analizy ruchu na stronach internetowych), art. 150f

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, DO

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: broker informacji (researcher)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.07.2016

Podobne oferty pracy

TECHNIK LOGISTYK - 997,4 PLN

Technik logistyk
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Grodków (opolskie)

RECEPCJONISTA/TKA - od 1 850 PLN

w/g potrzeb
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Dąbrowa (świętokrzyskie)

OPERATOR WALCA DROGOWEGO - od 1 850 PLN

Kierowanie i obsługa walca drogowego.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Krosno (podkarpackie)

PRACOWNIK SERWISU - od 1 850 PLN

przygotowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA/PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

1. Wykonywanie zadań kierowcy samochodu służbowego.2. Utrzymanie w nażytym stanie technicznym i porządkowym samochodu.3. Przewóz obiadów do szkół podstawowych.4. Pomoc przy pakowaniu i rozładunku posiłków.5. Dbanie o czystość i porządek w obejściu szkoły.6. Drobne naprawy i prace konserwacyjne.7. Pomoc konserwatorowi szkolnemu.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Topola Królewska (łódzkie)

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - od 2 000 PLN

Asysta przy fotelu stomatologicznym, przeprowadzanie zabiegów higienizacyjnych jamy ustnej
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

program stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Krasnystaw (lubelskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - 997,4 PLN

Obsługa Klienta, obsługa kasy fiskalnej. przygotowanie towaru do sprzedaży. Staż dla osób po 30 rż.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 300 PLN

przygotowanie materiałów budowlanych na stanowiska pracy, sprzątanie, proste prace budowlane, przygotowanie podłoża pod kostkę brukową; min.6 m-cy doświadczenia w budownictwie
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Błotnica Strzelecka (opolskie)

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ - 997,4 PLN

-opracowanie programów i tras turystycznych w Polsce,-kalkulowanie wycieczek dla grup,-organizacja imprez turystycznych,-rezerwacja hoteli, pilotów, przewodników oraz autokarów -prowadzenie dokumentacji, w tym zakresie obsługa klientów oraz oferty przetargowe,-rozliczenie imprez i prace zlecone w ramach turystyki
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

Przyjmowanie i rozładowywanie materiałów i detali,wydawanie gotowych wyrobów przewoźnikom, obsługa wózków widłowych, prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

KELNER/KA - od 2 000 PLN

obsługa klientów w gastronomii
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Myślenice (małopolskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 650 PLN

murowanie techniką na klej, techniką na wycisk, techniką na docisk z kielnią, techniką tradycyjną. Obsługa maszyny tynkującej PET RITMO XL 230/400
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 2 500 PLN

przygotowywanie potraw kuchni tureckiej :mussaka, kebab, iskender
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Ostrołęka (mazowieckie)

RECEPCJONISTKA - od 2 000 PLN

Obsługa recepcjiDwie zmiany 07:30 do 15:30 i 10:00 do 18:00OFERTA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH DO 30 RŻ. KONTAKT Z DORADCĄ W PUP.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

- zapoznanie się z przepisami BHP i p.poż.,- penetrowanie rynku pod kątem potrzeb danego zakładu i wyszukiwanie potencjalnych dostawców,- analizowanie cen, warunków i terminów dostaw,- wybór źródeł zaopatrzenia,- negocjowanie ogólnych warunków dostaw z wybranymi kontrahentami,- zamawianie potrzebnej ilości artykułów,- czuwanie nad terminową realizacją złożonych zamówień,- załatwianie spraw związanych z ewentualnymi reklamacjami w zakresie ilości dostarczanego towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Bierzglinek (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI DRZEWNEJ - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze przy stanowiskach obróbki drewna.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Łubowo (zachodniopomorskie)

POMOCNIK SEKRETARZA SĄDOWEGO - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Tczew (pomorskie)

KASJER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Kraków (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, współpraca z kierownictwem sklepu, import towarów m.in. z Chin
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Piaseczno (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie dostaw, kompletowanie zamówień, przygotowywanie towarów do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Przyszów (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI POSPRZEDAŻOWEJ - od 1 850 PLN

obsługa klienta, prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Tychy (śląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Posmykowizna (łódzkie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 875 PLN

Dbanie o utrzymanie czystości oraz ład i porządek w firmie; dbanie o optymalne zużycie środków czystości; obsługa spotkań, zebrań, narad; wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych w tym: organizowanie i wydawanie cateringu, pomoc w działaniach marketingowych (m.in: dodawanie ogłoszeń na portalach internetowych) i inne.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK SAMORZĄDOWY W WYDZIALE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

PRZYJMOWANIE I REJESTROWANIE KORESPONDENCJI, FAKTUR VAT I INNYCH DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH, POMOC W REALIZACJI ZAMÓWIEŃ WYKONYWANYCH PRZEZ WYDZIAŁ, WYKONYWANIE CZYNNOŚCI ZWIĄZANYCH Z ARCHIWIZOWANIEM DOKUMENTÓW, POMOC W PROWADZENIU BIURA RZECZY ZNALEZIONYCH, POMOC W WYKONYWANIU CZYNNOŚCI ZWIĄZANYCH Z LIKWIDACJĄ PIECZĘCI, INNE CZYNNOŚCI WYNIKAJĄCE Z BIEŻĄCEJ PRACY WYDZIAŁU
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA URZĄDZEŃ HYDRAULICZNO-ŁAZIENKOWYCH - 997,4 PLN

1. Obsługa kasy fiskalnej.2. Sprzedaż urządzeń łazienkowych.3. Wizualizacja wnętrz łazienkowych.4. Sprzedaż urządzeń hydraulicznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Łęczyca (łódzkie)