Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Pobiednik Mały ŁUKASZ MAZUR LUK MAZ

Pobiednik Mały 20, 32-125 Pobiednik Mały, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Naprawa samochodów / Blacharz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe - blacharz, doświadczenie zawodowe mile widziane, umiejętności zawodowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie