Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Pękowice Wiesław Siwek INTER AUTO

Miejsce pracy:
32-087 Pękowice, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Praca w zawodzie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 1850 zł (do uzgodnienia)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Data zakończenia pracy: 03.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Chęci do pracy!

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

OPIEKUN W OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ - od 12,96 PLN

sprawowanie opieki nad osobami objętymi usługami opiekuńczymi
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W MICHAŁOWICACH - 2016-10-03 - Michałowice (małopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 925 PLN

Formowanie pieczywa, ważenie i odbijanie pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Kaszów (małopolskie)

ANALITYK KREDYTOWY - od 6 500 PLN

Ocena ryzyka kredytowego klientów, decyzje o wysokości limitu kredytowego, sprawdzanie wiarygodności kredytowej klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Zabierzów (małopolskie)

MONTER UKŁADÓW HYDRAULICZNYCH I PNEUMATYCZNYCH - od 1 850 PLN

Montaż, demontaż układów pneumatycznych, hydraulicznych, regeneracja, naprawa skrzyń biegów w samochodach ciężarowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Zabierzów (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY/POMOCNIK OPERATORA LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 000 PLN

obsługa linii produkcyjnej, pomoc przy załadunku, rozładunku
Zakład Usługowo-Produkcyjny "GAL" s.c. - 2016-11-29 - Słomniki (małopolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 12,9 PLN

Pakowanie półfabrykatów sypkich i paczkowanych do opakowań zbiorczych
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Skawina (małopolskie)

LIDER DS. TESTOWAŃ TECHNICZNYCH - od 9 300 PLN

Planowanie i koordynacja testów systemów technicznych; tworzenie raportów i monitorowanie statusu testów; kontakt z zespołem hinduskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Zabierzów (małopolskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 250 PLN

obsługa maszyn produkcji wyrobów garmażeryjnych i pakujących
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Morawica (małopolskie)

GŁÓWNY ANALITYK SYSTEMÓW - 8 000 - 20 000 PLN

- interpretuje i analizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów- dostarcza wiedzy zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie- pełni funkcje mentora dla młodszych, regularnych i starszych BSA
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Zabierzów (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 1 850 - 3 500 PLN

Naprawa samochodów / Mechanik.
ŁUKASZ MAZUR LUK MAZ - 2016-09-23 - Pobiednik Mały (małopolskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - 1 850 - 4 000 PLN

Produkcja drobnych narzędzi metalowych. Obsługa pras mimośrodowych, znajomość budowy i konstrukcji narzędzi. Zdolność do zapewnienia ciagłości produkcji.Praca od poniedziału do piątku godz. 06.00-14.00
ELŻBIETA PĘCZEK-BUJAS ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWY "METALUX-BIS" - 2016-10-13 - Świątniki Górne (małopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 000 PLN

według stanowiska
GRZEGORZ KAZIMIERZ DAMIAN "DAMIAN MEBLE" - 2017-01-10 - Krzeszowice (małopolskie)

ZBROJARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Praca w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Pękowice (małopolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 13,8 - 15,2 PLN

pakowanie wyrobów garmażeryjnych
kontakt przez OHP - 2017-01-27 - Morawica (małopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - do 4 200 PLN

mile widziane doświadczenie
Blacharstwo Samochodowe Tomys Krzysztof - 2016-10-21 - Obra (wielkopolskie)

ANALITYK BIZNESOWY, MŁODSZY MENEDŻER - od 10 500 PLN

Koordynowanie zmian procesowych oraz zmian IT w obszarze ryzyka rynkowego; analiza przypadków biznesowych oraz proponowanie rozwiązań; wsparcie obszaru IT w projektowaniu rozwiązań technicznych i ich wprowadzanie; projektowanie i wdrażanie procesów biznesowych, które skutecznie uzupełniają opracowane technologie;wsparcie IT i biznesu w opracowywaniu testów i ich kryteriów; wspieranie uczestników testów
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Zabierzów (małopolskie)

MONTAŻYSTA POMP CIEPŁA - od 3 000 PLN

montaż pomp ciepła
WSK KRAKÓW Sp. z o.o. - 2016-09-15 - Zabierzów (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie męskie i damskie, koloryzacja, upięcia i stylizacja fryzur, sprzedaż kosmetyków
Beata Sobarnia Elixir - 2016-07-07 - Zielonki (małopolskie)

kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Zabierzów (małopolskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ - 2 265 - 3 109 PLN

Prowadzenie zajęć z matematyki
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Cholerzyn (małopolskie)

KIEROWCA KAT. C + HDS - od 2 500 PLN

wg. stanowiska
DROPEL Sp. zo.o. - 2016-05-18 - Bolechowice (małopolskie)

SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

kontakty z klientami i kontrahentami krajowymi i zagranicznymi ( obsługa zamówień i informacja o produktach),kontrola rozliczeń z klientami, kontrola stanów magazynowych,zamówienia u dostawców
INTECH A.A.KRAMARCZYK SP.J - 2016-10-11 - Brzezie (małopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Blacharstwo pojazdów samochodowych.WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, umiejetność wykonywania blacharstwa pojazdów samochodowych, mile widziane doświadczenie zawodoweKONTAKT Z PRACODAWCĄ TELEF. 16 736 21 11
International Car Trade Sp. z o.o. - 2016-06-15 - Jarosław (podkarpackie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

ARTUR MITKA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ARTREM - 2016-05-09 - Nawojowa Góra (małopolskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Obsługa klienta (bezpośrednia), przygotowywanie ofert handlowych, sprzedaż, wystawianie faktur. Praca w branży stolarki otworowej (okna, drzwi)
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Facimiech (małopolskie)

ELEKTRYK- KONSERWATOR - od 3 200 PLN

usuwanie awarii, naprawa urządzeń elektrycznych, maszyn produkcyjnych, bieżąca konserwacja i utrzymanie techniczne maszyn.
AMPLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - 2016-09-30 - Prandocin-Iły (małopolskie)

FORMIERZ - od 2 000 PLN

produkcja form do manekinów
Kuczara Manekiny Sp. z o. o. - 2017-01-10 - Radziszów (małopolskie)

Zgodnie ze stanowiskiem.
Mechanika i Blacharstwo Samochodowe Andrzej Kubajewski - 2016-02-11 - Łomża (podlaskie)

SPAWACZ MIG+MAG - od 1 850 PLN

Spawanie pieców i wkładów stalowych, ślusarstwo
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Skawina (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

- obsługa urządzeń składających się na linie produkcyjne- bieżąca kontrola stanowiskowa realizowanych zleceń- realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
ALMUS Sp.z o.o. - 2016-02-17 - Słomniki (małopolskie)