Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Górki Wielkie kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Górki Wielkie, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
NAPRAWA SAMOCHODÓW POWYPADKOWYCH, MONTAŻ / DEMONTAŻ

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Górki Wielkie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN/godz

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Skoczów

Adres pracodawcy:
Rynek 2, 43-430 Skoczów, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Skoczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skoczów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Skoczów

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Podobne oferty pracy

ANKIETER - od 15 PLN

przeprowadzanie kampanii informacyjnej dotyczącej wyglądu domu/posesji
kontakt przez OHP - 2016-06-03 - Racibórz (śląskie)

CZYSZCZENIE TECHNICZNE MASZYN - 10 - 12 PLN

czyszczenie techniczne maszyn
kontakt przez OHP - 2016-02-25 - Bielsko-Biała (śląskie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 2 320 PLN

przygotowanie materiałów do drukowania i grawerowania,obsługa maszyn drukujących, kontrola jakości gotowego produktu, inne prace zlecone przez przełożonego
kontakt przez OHP - 2016-12-09 - Robakowo (wielkopolskie)

ZATOWAROWANIE - od 11 PLN

dotowarowanie sklepu odzieżowego, wizualizacja towaru w sklepie, zmiana asortymentu w sklepie
kontakt przez OHP - 2016-11-22 - Katowice (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 580 PLN

Kasjer-Sprzedawca
kontakt przez OHP - 2017-01-13 - Sanok (podkarpackie)

- SZEF PRODUKCJI - od 2 180 PLN

Umiejętność czytania rysunku technicznego
kontakt przez OHP - 2016-01-27 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

KASJER/PPP ŁAŃCUT - 8 - 9 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Krasne (podkarpackie)

HAKOWY- POMOCNIK BUDOWLANY - od 3 700 PLN

Prace budowlane
kontakt przez OHP - 2016-06-30 - Łysaków Drugi (świętokrzyskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 1 850 PLN

praca na produkcjimontaż elementów automotive
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Bażanowice (śląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 462 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, hali produkcyjnej.
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Myślenice (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - BRANŻA GASTRONOMICZNA - od 2 000 PLN

Kompleksowa obsługa lokalu, przyjmowanie zamówień, informowanie klientów o promocjach, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-11-16 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - do 2 320 PLN

Dostawa i odbiór komponentów z produkcji, układanie asortymentu w obrębie magazynu, załadunek i rozładunek dostaw.
kontakt przez OHP - 2017-01-02 - Żory (śląskie)

INŻYNIER BUDOWY - od 3 500 PLN

kierowanie i organizowanie pracy podległego zespołu, sporządzanie i kontrola wykonania założeń harmonogramu rzeczowo-finansowego
Faktoria AB Sp. z o.o. - 2016-08-31 - Cieszyn (śląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Naprawa uszkodzonych nadwozi pojazdów samochodowych, przygotowywanie do malowania, konserwacja elementów nadwozia (zabezpieczanie przed korozją), wykonywanie prac związanych z obróbką ręczną i mechaniczną blach, dokonywanie wymiany elementów nadwozia. Wymagania: wykształcenie zawodowe - blacharz samochodowy, mile widziane doświadczenie, znajomość obsługi elektronarzędzi, dobra organizacja pracy, precyzja.
"AUTO-PIOLAK" Piotr Kobiela Blacharstwo, Lakiernictwo, Naprawy Powypadkowe - 2016-11-30 - Bolszewo (pomorskie)

ZBIERACZ, PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY PRACACH POLOWYCH - 700 - 1 244 EUR

Zbieranie owoców: maliny, jagody, jeżyny
kontakt przez OHP - 2017-02-06 - Portugalia (Portugalia)

SALOWA - od 9 PLN

Sprzątanie sal chorych i korytarzy. Dezynfekcja pomieszczeń.
kontakt przez OHP - 2016-02-26 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR CNC - od 2 500 PLN

prace operatora CNC, programowanie maszyn, ustawianie
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

Naprawy blacharskie
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Olesno (opolskie)

PRACOWNIK DO WYKŁADANIA TOWARU / MIELEC - 8 - 9 PLN

wykładanie towaru w supermarkecie, dbanie o właściwą ekspozycję towaru i kontrola dat ważności towaru
kontakt przez OHP - 2016-07-13 - Mielec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

SPRZEDAWCA TELEFONÓW
kontakt przez OHP - 2016-04-19 - Słubice (lubuskie)

MONTER INSTALACJ GRZEWCZYCHI GAZOWYCH - od 1 850 PLN

montaż instalacji grzewczych i gazowych
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Cieszyn (śląskie)

KONSERWATOR - od 3 000 PLN

prace wykończeniowo-konserwacyjno-budowlane
HWASUNG CORPORATION SP. Z O.O. - 2016-09-12 - Bażanowice (śląskie)

INWENTARYZATOR - od 10 PLN

POLICZENIE TOWARU W SKLEPIE
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Gdańsk (pomorskie)

DIETETYK - od 2 350 PLN

przygotowywanie planów żywieniowych, jadłospisów, receptur zgodnie z normami IŻŻ i HACCP Przedsiębiorstwa;przygotowywanie dokumentów produkcyjnych i rozliczanie produkcji;konsultacje dietetyczne;prowadzenie prelekcji i szkoleń;obsługa dietetyczna klientów;kontakt z klientem zewnetrznym;prowadzenie biura kuchni centralnej
PRZEDSIĘBIORSTWO UZDROWISKOWE "USTROŃ" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-11-07 - Ustroń (śląskie)

KUCHARZ-PIZZERMAN - od 2 000 PLN

samodzielne przygotowywanie pizzy
Firma Handlowo Usługowa Anna Mółka - 2017-03-14 - Kończyce Małe (śląskie)

PRACOWNIK USŁUG CZYSZCZĄCYCH - 8 - 10 PLN

Sprzątanie biur.
kontakt przez OHP - 2016-03-14 - Tarnowskie Góry (śląskie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO / MIELEC - do 35 PLN

Prowadzenie zajęć na kursach językowych
kontakt przez OHP - 2016-02-01 - Mielec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Brenna (śląskie)

KELNERKA - od 13 PLN

obsługa gości
kontakt przez OHP - 2017-02-09 - Tarnowskie Góry (śląskie)

PRACOWNIK EKIPY INWENTARYZACYJNEJ - od 13 PLN

Praca polega na skanowaniu kodów kreskowych produktów znajdujących się w halach sprzedaży i zliczaniu ich ilości.
kontakt przez OHP - 2016-03-11 - Wrocław (dolnośląskie)