Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Bydgoszcz kontakt przez PUP

Stanowisko: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Nauka w zawodzie naprawy pojazdów powypadkowych - uszkodzonych.

Data publikacji: 2016-04-15

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Nauka w zawodzie naprawy pojazdów powypadkowych - uszkodzonych.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 17.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Rokitnica (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, dbałość o czystość w sklepie, obsługa komputera i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

POMOC MUZEALNA (S) - 997,4 PLN

utrzymywanie w czystości pomieszczeń muzealnych, prace porządkowe na zewnątrz budynków, obsługa sal ekspozycyjnych w czasie wystaw, obsługa kupujących (sprzedaż biletów i wydawnictw), zastępowanie osoby pracującej na portierni podczas jej nieobecności, pomoc przy organizacji i realizacji zdarzeń muzealnych.
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Tarnów (małopolskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, godz. 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Dębowiec (wielkopolskie)

KIEROWCA MELEKSA - od 13 PLN

Transport turystów po Krakowie, pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 400 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej, obsługa terminala z kart, wykładanie towarów itp.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Analiza rynku i ofert handlowych; komunikacja z
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Chojna (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Grodków (opolskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA (RPO) - od 2 000 PLN

sporządzanie dokumentacji medycznej
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Drezdenko (lubuskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

Układanie kostki brukowej.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Kalisz (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców po produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie); rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców; przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi; przestrzeganie zasad technologii i estetyki oraz przepisów higieniczno-sanitarnych; dbanie o najwyższą jakość i smak posiłków oraz ich wydawanie; utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych, BHP, p.poż., oraz dyscypliny pracy; mycie naczyń (wyparzanie) i sprzętu kuchennego; sprzątanie kuchni oraz zaplecza kuchennego; pomoc w zaopatrywaniu w artykuły spożywcze i sprzęty stanowiące wyposażenie kuchni; wykonywanie innych poleceń przełożonego w tym dowóz do klienta przygotowanych potraw zamówionych telefonicznie.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Lubań (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA (NR 0474) - od 2 000 PLN

praca na kuchni w sanatorium w godzinach 6:00 - 14:00 i 12:00 - 20:00
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH - 997,4 PLN

pozyskiwaniem klientów, dbanie o obecnych klientów, obsługa programów CRM i programu do faktur, przygotowywanie ofert
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Sosnowiec (śląskie)

REALIZATOR DŹWIĘKU - do 1 850 PLN

Wykształcenie wyższe muzyczne, doświadczenie zawodowe w realizacji nagrań dźwiękowych; kwalifikacje: obsługa konsolet mikserskich pro tools hd, avid venue sc48, ssl aws 948; znajomość jęz. angielskiego; umiejętności: gra na cymbałach; zakres obowiązków: przeprowadzanie nagrań słownych, muzycznych i efektów dźwiękowych, realizowanie dźwięku na koncertach i próbach do koncertów, miks i mastering nagrań przy użyciu programów cubase, nuendo, pro tools, sound forge; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób bezrobotnych z określonym II profilem pomocy:- długotrwale bezrobotnych- bezrobotnych korzystających ze świadczeń pomocy społecznej- bezrobotnych posiadających co najmniej jedno dziecko do 6 r.ż lub dziecko niepełnosprawne do 18 r.ż.- bezrobotny niepełnosprawny
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Sokółka (podlaskie)

SPRZEDAWCA - BRANŻA BUDOWLANA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Krosno (podkarpackie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

promowanie oraz sprzedaż materiałów budowlanych oraz użytku domowego kontrahentom w krajach byłego ZSRR za pomocą nowoczesnych środków komunikacji
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Piaseczno (mazowieckie)

obsluga klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI SZKLARNIOWEJ - do 2 000 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia, ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie: podstawowe lub zawodowe; doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; zakres obowiązków: prace porządkowe, pielęgnacja roślin, zbiór pomidora; jedna zmiana; miejsce pracy: Paczyna
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Paczyna (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji dotyczącej wynajmu samochodów, przygotowanie samochodu do wynajmu, praca z dokumentacją dotyczącą ubezpieczenia pojazdu, - godziny odbywania stażu pn - sob 9.00-17.00, 10.00-18.00
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Bełchatów (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 1 850 - 2 500 PLN

dostawca materiałów budowlanych, załadunek, rozładunek, sprawdzanie ilości i jakości materiałów
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Mielec (podkarpackie)

FRYZJER - STYLISTA - od 1 900 PLN

fryzjer damsko-męski, kolorysta, udział w szkoleniach
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Kraków (małopolskie)

- sprzedaż odzieży,- obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Starogard Gdański (pomorskie)

KIEROWNIK BIURA - 997,4 PLN

Staż w Centrum Edukacji i Sportu. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 35.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Kielce (świętokrzyskie)

MECHANIK-KONSERWATOR MASZYN - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja maszyn przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu RPO
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Radęcin (lubuskie)