Praca BLACHARZ -LAKIERNIK- 205 Jaworzyna Śląska Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku

58-140 Jaworzyna Śląska, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
prace przy remoncie (renowacji) taboru kolejowego.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: BLACHARZ -LAKIERNIK- 205

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jaworzyna Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jaworzyna Śląska

Zawód: blacharz samochodowy*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność szpachlowania powłok blacharskich, lakierowania, malowania, podkładowania, zdolność manualne, osoba bez nałogów

Nazwa pracodawcy: Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Jaworzyna Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jaworzyna Śląska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Podobne oferty pracy

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ -294 - od 25 PLN

usługi asystenckie są wsparciem, mającym na celu kompensacje trudności w poruszaniu się, komunikowaniu oraz wymianie informacji, których doświadczają osoby z niepełnosprawnością. Praca asystenta może obejmowac pomoc w: przemieszczaniu się w wybrane miejsce, skutecznym komunikowaniu się z otoczeniem, załatwianiu spraw codziennych i urzędowych, korzystaniu z oferty edukacyjnej, kulturalnej, sportowej i turyystycznej, aktywizacji zawodowe,, koryzstaniu z różnych źródeł informacji, w czytaniu, prowadzeniu korespondencji, korzyystaniu z dostępnych na rynku form wsparcia z zakresu rehabilitacji społecznej.Mogą być też świadczone usługi o charakterze higieniczno-pielęgnacyjnym pod warunkiem, że mają charakter wyłącznie usług towarzyszących i wymaga tego udział w życiu społecznym, może też wykonywać czynności medyczne oraz zadań z zakresu rehabilitacyji zdrowotnej.
FUNDACJA "EUDAJMONIA" - 2017-02-17 - Świdnica (dolnośląskie)

STOLARZ - 526 - od 2 000 PLN

przygotowywanie materiału do obróbki, wykonywanie elementów drewnianych na podstawie rysunku technicznego, konserwacja drewna, montaż elementów drewnianych, prace wykończeniowe
GEISSER SP. Z O. O. - 2017-03-31 - Świebodzice (dolnośląskie)

FRYZJER MĘSKI - od 2 000 PLN

strzyżenie mężczyzn oraz dzieci
Fryzjerstwo Męskie - Krystyna Kuriata - 2017-01-26 - Strzegom (dolnośląskie)

ASYSTENTKA ZARZĄDU - PRACOWNIK BIUROWY - 746 - od 2 071 PLN

prowadzenie korespondencji, współpraca z firmami zewnętrznymi, obsługa administracyjno biurowa firmy itp.
NUTMAR Spółka Z O.O. , Spółka Komandytowa - 2016-05-31 - Świdnica (dolnośląskie)

DOZORCA - 759 - od 1 850 PLN

dozór mienia, miejsce wykonywania pracy Wrocław
MARKONI SP. Z O. O. - 2016-06-01 - Świdnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (SKLEP INTERNETOWY) -298 - 3 000 - 4 500 PLN

obsługa sklepu internetowego i portalu Allegro ( w j.polskim), obsługa portalu e-bay i administracja stroną internetową w j.angielskim
P.H. "STEMA" STEFAN BOCZYŁO - 2016-03-04 - Świdnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Świdnik (lubelskie)

SZLIFIERZ - 196 - od 1 850 PLN

obsługa szlifierki konwencjonalnej
P.P.H.U. STALMET Wieczorek Mariusz - 2016-02-15 - Bystrzyca Górna (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 860 - 1 850 - 2 000 PLN

transport towarów w stałe miejsca na Dolnym Śląsku, codzienny wyjazd i powrót na bazę
MASTER-CAR Marcin Kalemba - 2016-06-17 - Słotwina (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI FŚW - od 1 850 PLN

gromadzenie dokumentacji księgowej, wykładanie formularzy zgodnie z obowiązującymi przepisami, obsługa programu finansowo-księgowego, obsłga programu Płatnik
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Świebodzice (dolnośląskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Świdnica (dolnośląskie)

PP/ TECHNOLOG - PROGRAMISTA - od 2 200 PLN

Tworzenie programów na wypalarkę, optymalizacja procesów cięcia, koordynacja cięcia, współpraca z działem zakupów.
Weldstal - 2016-09-06 - Świebodzice (dolnośląskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH FŚW - 4 400 - 6 100 PLN

wykonywanie czynności pomocniczych przy prowadzeniu gospodarstwa domowego jak i organizacje bieżących czynności życia codziennego, w zakres wchodzą również podstawowe czynności opiekuńcze: pielęgnacja ciała, odżywianie, pomoc przy poruszaniu się
Seniormed24 Sp. z o.o. - 2016-09-14 - Świebodzice (dolnośląskie)

RECEPCJONISTKA - od 2 200 PLN

przyjmowanie rezerwacji, meldowanie gości, fakturowanie
HOTEL NOTABENE - Mariusz Małysz - 2016-06-10 - Świdnik (lubelskie)

SORTOWACZ - 774 - od 2 660 PLN

sortowanie odpadów komunalnych na linii sortowniczej, zbieranie foliówek (tzw. wywiewów) z terenu zakładu, porządki na terenie zakładu, inne według potrzeb
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ekologicznego Maria Majtczak BUD-EKO - 2016-06-02 - Zawiszów (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

demontaż podzespołów elektronicznych z komputerów, kser i drukarek
TKM Recykling Polska Sp.z.o.o - 2016-05-19 - Strzegom (dolnośląskie)

OPIEKUN KLIENTA/DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie minimum średnie, wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań i osiąganie założonych celów, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami, wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe, wymagane minimum roczne doświadczenie w branży, sprzedaż produktów bankowych, prawo jazdy kat. BOgólny zakres obowiązków: -profesjonalna obsługa Klientów-analizowanie potrzeb Klientów i dobór odpowiedniego produktu-aktywne pozyskiwanie nowych Klientów-realizacja określonych zadań i planów sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Świdnik (lubelskie)

SPRZĄTACZKA FŚW - od 1 850 PLN

dbanie o czystość i porządek pomieszczeń biurowych, pracowniczych i socjalnych, dbanie o racjonalne wykorzystanie powierzonych środków czystości, informowanie przełożonego o wszelkich usterkach na terenie objętym utrzymaniem czystości, przestrzeganie przepisów BHPjedna zmiana w godz. od 14.00 do 22.00 lub 13.00 do 21.00
P.H.U.P Metal-Plast Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - 2016-12-07 - Świebodzice (dolnośląskie)

PRACOWNIK I STOPNIA - od 1 850 PLN

prace administracyjno - biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Dobromierz (dolnośląskie)

KUPIEC - od 1 850 PLN

poszukiwanie dostawców oraz prowadzenie negocjacji handlowych
WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO PZL ŚWIDNIK S.A. - 2016-02-12 - Świdnik (lubelskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Franciszków (lubelskie)

ŚLUSARZ REMONTOWY - SPAWACZ - 1957 - od 2 500 PLN

konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń, usuwanie biżących awarii i usterek itp.
MIEJSKI ZAKŁAD ENERGETYKI CIEPLNEJ - 2015-12-01 - Świdnica (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA RYNKI WSCHODNIE - od 2 000 PLN

-zakup materiałów do maszyn górniczych;-sprzedaż maszyn na rynkach wschodnich;-kontrola jakości;-badanie rynków wschodnich pod kątem zapotrzebowania na maszyny i urządzenia;
Strzegomskie Zakłady Mechaniczne ZREMB - 2016-08-05 - Strzegom (dolnośląskie)

OPIEKUN FINANSOWY - 1232 - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów finansowych, realizacja planów sprzedażowych, obsługa kasowo-dysponencka, aktywne pozyskiwanie klientówGiełda Pracy - Wałbrzyska 12 w Świdnicy godz. 10.00
Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowa - Kredytowa Im. Unii Lubelskiej - 2016-08-17 - Świdnica (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA/SPRZĄTACZ - 1566 - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych,
"IPT" AKROMAR SP.Z O.O. SP. K. - 2016-09-29 - Świdnica (dolnośląskie)

TECHNOLOG FŚW - od 2 000 PLN

czytanie rysunku technicznego
PMG SP. Z O. O. - 2016-03-01 - Świebodzice (dolnośląskie)