Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY (DOFINANSOWANIE WYNAGRODZENIA) Gorlice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: prowadzenie i kontrola finansów, nadzór

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY (DOFINANSOWANIE WYNAGRODZENIA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorlice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 200 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Adres strony pracodawcy: http://handlowiec.gorlice.w.interia.pl

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: Handel artykułami spożywczo - przemysłowymi.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

wypełnianie dokumentacji w języku ukraińskim, dostawa towarów z Ukrainy do klientów, orientacja na terenie Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Rzeszów (podkarpackie)

ASYSTENT - od 2 700 PLN

prowadzenie biura firmy, obsługa korespondencji zagranicznej, kontakt telefoniczny z kontrahentami firmy w Chinach, organizacja spotkań z klientami, wsparcie pracy personelu zarządzającego
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK WARSZTATU SAMOCHODOWEGO (ELEKTRYK, ELEKTRONIK SAMOCHODOWY) - od 2 051 PLN

montaż, kontrola i naprawa ukladu elektrycznego w samochodach, ustalanie przyczyn usterek i uszkodzeń układów elektrycznych zespołów za pomocą metod i narzędzi diagnostycznych
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Sosnowiec (śląskie)

OOSBA OBSŁUGUJĄCA STRONE INTERNETOWĄ - od 1 850 PLN

Obsługa stron internetowych. Zbieranie zleceń, zamówień sklepu internetowego od klientów wraz z przekazywaniem ich do realizacji w Dziale Zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Łódź (łódzkie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Wielka Wieś (świętokrzyskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 2 000 PLN

pomoc przy sporządzaniu dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Legnica (dolnośląskie)

ANALITYK - od 6 030 PLN

UMIEJĘTNOŚCI: ZDOLNOŚCI ANALITYCZNE I LICZBOWE , ZNAJOMOSĆ ZAGADNIEŃ EKONOMICZNYCH, FINANSOWYCH I OGÓLNYCH KONCEPCJI BIZNESOWYCH ,ANALITYK MUSI POSIADAĆ UMIEJĘTNOŚCI UMOŻLIWAJĄCE PROWADZENIE PRAC BADAWCZYCH I ANALITYCZNYCH ZAKRES OBOWIĄZKÓW W ZAŁĄCZNIKU
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTAŁY POMOCNICZY PERSONEL MEDYCZNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Żuromin (mazowieckie)

POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

1. Nauka projektowania mebli.2. Zapoznanie się z technologią produkcji mebli.3. Nauka składania mebli z elementów.4. Bezpośrednia obsługa klienta.5. Przygotowywanie towaru do sprzedaży.6. Przygotowywanie mebli do transportu.7. Obsługa urządzeń biurowych - komputer, fax.8. Komputerowe wypisywanie rat.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Łęczyca (łódzkie)

SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW - 997,4 PLN

Sprzedawca na stacji paliw
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

sporządzanie dokumentów księgowych, poznanie obsługi programów księgowych, poznanie sposobu prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowej, ryczałtu.Przygotowanie deklaracji VAT-7, obliczanie zaliczek.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik administracyjno-biurowy w oddziale finansowym: - sprawdzanie wydatków budżetowych w układzie budżetu zadaniowego, sprawdzanie pod względem merytorycznym i rachunkowym dokumentów księgowych, sporządzeni pism wychodzących do gł. księgowego, przyjmowanie przekazywanie i wysyłanie, rozdzielanie korespondencji, prowadzenie urządzeń ewidencyjnych, udział w przygotowaniu planów budżetowych jednostki.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK INFORMACJI TURYSTYCZNEJ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Łeba (pomorskie)

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Nasielsk (mazowieckie)

INKASENT/ ELEKTROMONTER - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie techniczne lub doświadczenie; odczyty liczników, montaż oraz demontaż; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice i Zabrze
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Gliwice (śląskie)

POMOCNIK KUCHARZA M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA MECHANIK - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

d
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Lubin (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT KSIĘGOWEGO - od 1 500 PLN

odbiór dokumentów od wietnamskich klientów, przekazywanie informacji klientom, wykonywanie zleceń przełożonego, kontakt z klientami, przekazywanie informacji od klientów księgowemu
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

bezpieczny transport samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA NA BASENIE - od 13 PLN

utrzymanie porządku w obiekcie
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Gorlice (małopolskie)

KRAWIEC - od 1 750 PLN

Jednozmianowa, pełen etat, w godz. od 8-16
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Żukowo (pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

HYDRAULIK (S) - 997,4 PLN

Pomoc przy montażu kotła gazowego, przygotowanie pomieszczeń pod instalacje, przyłącze wodne, gazowe, montaż układu kominkowego, montaż kotła węglowego, układanie ogrzewania podłogowego, montaż urządzeń sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Tarnów (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie pokryć dachowych,stany surowe budynków,praca na wysokości
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Lębork (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kazimierz Dolny (lubelskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 2 000 PLN

pakowanie wyrobow czekoladowych
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Kamienna Góra (dolnośląskie)