Praca BLACHARZ-LAKIERNIK - 1652 Świdnica Konserwacja Blacharstwo Lakiernictwo-Marek Satała

Strzelińska 35, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
prace blacharsko-lakiernicze samochodów osobowych i dostawczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca w godzinach 8-16

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BLACHARZ-LAKIERNIK - 1652

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: lakiernik samochodowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 5 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie w zawodzie

Nazwa pracodawcy:
Konserwacja Blacharstwo Lakiernictwo-Marek Satała

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Ulica pracodawcy: Strzelińska

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: lakiernik samochodowy